Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми нов лаптоп ще се ползва за : Grand Theft Auto:San Andreas SA:MP играя играта защото имам администраторски акаунт и не ми се иска да го изтрият. Другото за което ще се ползва е: Facebook, Филми надявам се на HD, слушане на музика в Youtube.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 2 часа, StillHustlin666 написа:

Здравейте, трябва ми нов лаптоп ще се ползва за : Grand Theft Auto:San Andreas SA:MP играя играта защото имам администраторски акаунт и не ми се иска да го изтрият. Другото за което ще се ползва е: Facebook, Филми надявам се на HD, слушане на музика в Youtube.

Бюджет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, StillHustlin666 написа:

GTA San Andreas я минах 2009 на лаптоп за 400 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можеш да влезнеш в ardes и да разгледаш лаптопи втора ръка с HD резолюция цените са от 580лв на гора 580лв защото има намаление на продуктите. Ето примерен https://ardes.bg/secondhand-laptops/Lenovo-ThinkPad-T430-Core-i5-Windows-7-79207

П.С Не зная как да направя линка да пише само цък или тук,името на продукта съжалявам.

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, StillHustlin666 написа:

Колкото е нужно за това което искам. ;)

Така си и знаех. Не мога да ти помогна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Можеш да влезнеш в ardes и да разгледаш лаптопи втора ръка с HD резолюция цените са от 580лв на гора 580лв защото има намаление на продуктите. Ето примерен https://ardes.bg/secondhand-laptops/Lenovo-ThinkPad-T430-Core-i5-Windows-7-79207

П.С Не зная как да направя линка да пише само цък или тук,името на продукта съжалявам.

Искам нов не втора употреба.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, StillHustlin666 написа:

Дърпай на някъде. ;)

Ти добре ли си с главата. Искам нов не втора употреба.

Ами те са като нови защо като защото минава тестове на хардуер софтуер  и т.н най-евтиното решение това но явно не искаш приготви си 1000лв и си цъкай някоя друга игра и гледай HD филми. :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, StillHustlin666 написа:

Защо въобще съществуваш ?

Добре бе пичага не искаш това не искаш онова не знаеш бюджет явно се чудиш какво да си вземеш след 2 3 години ми събери някви пари и тогава питай 500лв втора ръка лаптоп ще подкара gta san andreas.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 47 минути, StillHustlin666 написа:

И защо ми го пишеш това? да трупаш мнения само.

Защото не си казал нищо за бюджета.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Kristian Denkov написа:

С Бутончето, което съм го заградил с червено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

бюджетни лаптопи има бол! Мисля че въпросът тук е по колко време играеш? Ако е повечко време тогава ти трябва хубаво охлаждане и трябва да се насочиш към Latitude или Thinkpad серии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм много наясно с геймърски лаптопи,но сериите на Toshiba съм чувала,че са много добри.Пробвай на старо да намериш нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.