Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от Стара Загора съм, търся си велосипед за есента, понеже ще ми се наложи да ползвам някакво превозно средство, за което не се изисква шофьорска книжка :), така че това е единствения ми вариант. Ще се ползва единствено за отиване до работа и обратно. Бих отделил някаква сума да заема на някой велосипеда, но и ако собственика му не го ползва и не се нуждае от него в момента, няма да откажа и ако ми се предлага на заем и без пари :D. Като в случай че му потрябва когато и да е, веднага му го връщам. Много ще ме улесни някой ако предлага колело на заем или пък да ми го даде да го ползвам без да иска нещо в замяна, защото от къщи до работата разстоянието е 12км, и за 40-50 мин с колело е лесна работа.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е ходиш на работа, пък пари за едно кулильо нямаш - ми смени работата бре човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 45 минути, sound написа:

Е ходиш на работа, пък пари за едно кулильо нямаш - ми смени работата бре човек.

Работата ще ми е толкова далече през есента само, защото ще живея на друго място през това време, поради причината че на къщата и предстои неотложен ремонт. Затова не виждам смисъл да си купувам колело за 3 месеца, не мислиш ли?

Предполагах че ще има такъв коментар, но въпреки това не споменах този факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Aко идваш до СФ ще ти дам моето колело, което не ползвам в момента. А дали ще ми го върнеш, един Бог знае. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 18.08.2016 г. в 16:46, ostavime написа:

Aко идваш до СФ ще ти дам моето колело, което не ползвам в момента. А дали ще ми го върнеш, един Бог знае. 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004470788555

Ето фейсбук профила ми, ако искаш може там да поддържаме връзка. За връщането не се тревожи, съвестен човек съм, доста ми е зор в момента заради това че не разполагам с колело, затова ако искаш и ти се занимава, може да го пуснем по еконт някак си, да го получа и да си платя доставката. И като трябва да го връщам също ще платя разноските.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Drag не са лоша марка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 18.08.2016 г. в 16:46, ostavime написа:

Да разбирам, че предложението ми за по еконт не те устройва? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.