Премини към съдържанието
サムライオートバイ

Някаква тема с клипчета от тубата (ъоутубе, упс ыоутубе, m@mka mu youtube)

Препоръчан отговор

Ами то името на темата си казва всичко. Общо взето ако има нещо интересно, а не само забавно може да споделяте, но се постарайте да се ограничавате с дължината на клипчетата. Ще започна аз с черните фигури така да се каже и ще метна 2-3 клипа. И ако има нещо интересно ще добавям още, като темата основно я правя за лично ползване, но може и да ви разреша да влизате и да зяпате и даже да мятате по някой клип.

Засега ще слагам повече англоговорящи/пеещи клипове защото това е едно от важните неща където водят, пък и в доста случаи оригинала е по-добър от дублажа, но не винаги. Но да не забравяме и оригиналната пародия, която също не е зле:

И както казваше един известен известен руски актьор: В чём сила брат? В какво е силата брат?

Мисля до тук да се сопра с ретро трейлърите и добрите моменти от филми и предавания. Но ще си напълня моята тема с клипове които ми допадат, а ако видя нещо ваше тук може и да обърна внимание.

Днес изобщо не съм спамер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази комедия не съм я гледал, но е забавен филма или поне дублажа, оригинала не бих го гледал/слушал 20 минути: Та ето това зяпам в момента

Утре как ще ме е яд че съм хвърлил толкова много мой текст и клипове от тубата, ама нищо. Филма се оказа много интересен, за малко да  го изгледам с ориджинъл аудиото и с по-хубаво качество ама се пробвам от половин година да съм честен и да не дърпам торенти. Чак се замислих дали да не напиша субтитри ама ме домързя много и клавиатурата на лаптопа е скапана.

Редактирано от サムライオートバイ
    филма не е лош, замалко да изгледам оригинала (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко политика:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=raiDVQn2jT0

https://www.youtube.com/watch?v=raiDVQn2jT0

и без това изкарва само линк, ще дам и друг линк към документалното филмче което ми допадна, докато не е изчезнало нейде из дълбините на нета. Наблюдавам тенденция че когато се появи нещо по-интересно в тубата, поне лично за мен, след известно време го няма вече видеото, пък не ми се рови на дълбоко.

http://gidonline.club/2011/03/dom/

Редактирано от サムライオートバイ
    Изкарва ми само линк към тубата, а не самото клипче (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.