Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се предварително, ако има такава тема! Имам един проблем, трябва ми спешно ремарке за автомобил под наем за следващата събота (27.08.2016) . Ремаркето ми трябва за София , да има документи , да е с големи размери и макара ! Трябва ми за едно голямо возило с внушителни размери (Дължина 4,75м , Ширина 1,8-1,9м ) и тежест повече от 2 тона (макарата ми трябва задължително, че иначе гоУем зор Ке падне До де го натоварим чудото ;) ) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Mustafa Abgiov
      Имам нужда от есе на тема "Цар над пустиня"

• от nodrama5885
          Искам да направя мигащ светодиод за колата вместо да си сложа аларма. Самата схема как да свържа светодиода мога да я направя, но проблемът е че искам да се захранва от акумулатора. Как да свържа схемата към него, без после акумулаторът да създава проблеми.
    • от Viktoria Nikolaeva
      Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
    • от George Dinev
      Здравейте! Записах се на шофьорски курсове при инструктор , който ги води на лек автомобил - голф и на джип. Въпросът ми е : На какво е по-удобно и добре да изкарам курсовете според вас? Благодаря Ви : )
    • от ImagineMe
      Здравейте!
      В olx намерих обява с 2- и 4-канално CD за кола, където разликата между двете е 5 лв. И двете са с идентични характеристики, и двете са 4x50 вата. Исках да попитам тази разлика от 5 лв да не би да е само в кабелите на евробуксата?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.