Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Обръщам се към вас с молба за препоръка на смартфон. Ще се използва за снимки, фейсбук, разни месинджъри и две-три игри, от време на време и ще се слуша музика. Важно е предната и задната камера да са добри и да има повечко памет или слот за карта памет.

По възможност модел на HTC или LG, но съм отворена и към предложения за други марки (без Samsung и Sony). Бюджета е 400лв. 

Благодаря ви много. 

Редактирано от morelli (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей

Ако ще си купуваш телефон LG според мен си вземи;

LG G3 S;

ПРЕМИУМ КОМПАКТЕН ДИЗАЙН
    Специалната извита форма на LG G3 S се вписва перфектно в ръката, корпусът с метални нишки е устойчив на времето. Дъгообразният дизайн прави страните много по-тънки, което позволява лесно управление с една ръка.

5" HD IPS ДИСПЛЕЙ
    Насладете се на реалистичните цветове на дисплея, чиито размери са точно такива, каквито са необходими за вълнуващо преживяване през деня.

ЛАЗЕРЕН АВТОМАТИЧЕН ФОКУС
    Функцията OIS не само намалява размазването и треперенето, но лазерът измерва разстоянието до обекта на момента, осигурявайки перфектни качествени снимки с 8 MP резолюция. Също получавате по-ярки и чисти снимки дори при слаба светлина. Благодарение на бързата корекция на фокуса, никога няма да пропуснете момента, който искате да заснемете.

ДОКОСНЕТЕ И СНИМАЙТЕ
    Отстранихме ненужните икони от екрана, за по-ясна картина и за по-лесно снимане. Сега просто фокусирате и правете перфектната снимка само с едно докосване.

2.540 mAh БАТЕРИЯ
    Продължителното време на работа на батерията позволява на LG G3 S да бъде в крак с вашите изисквания през целия ден.

KNOCK CODE™
    Събуждайте и отключвайте своя телефон наведнъж с персонализиран модел от две до осем почуквания. С повече от 86.000 възможни комбинации. KNOCK CODE™ вдига забавлението на ново ниво

СМАРТ КЛАВИАТУРА
    Смарт клавиатурата на LG G3 S прави писането по-лесно за всички. Неговото лесно използване е персонализирано за вашите потребности: удобна навигация, надеждно разпознаване на думи, освен това можете да регулирате височината на клавиатурата и настройките.

QUICK MEMO+
    Важни бележки или да персонализирате снимка? С усъвършенстваната QUICK MEMO+ можете да съхраните всичко моментално.

Смартфон LG G3 S, 8 GB, 4G, Titanium Black 348 лв

Ако ще си купуваш телефон HTC можеш да си вземеш

HTC Desire 626G+

Eкран IPS 5-инчов

HTC Desire 626G+ въвежда нова визия за смартфон дизайна, в който  всеки детайл като форма и функция е специално създанена за вашето удобство. 5-инчов IPS дисплей подобрява вида и качеството на изображенията и ъгъла визуализиране.

res_7b82f1c702f3b47aab9fa4969b5f2d00_600x507_95u9.jpg

Качествани фотографии

Улавяте незабравимите моменти с изключителна резолюция и специални функции. Основната камера от 13MP създава ясни снимки, а вторичната камера от 5 MP осигурява отлични селфита.

res_583862599038f13f6d3b6bcc9c259177_600x563_sr87.jpg

Забавление

Снимки и видео клипове оживяват на екрана с HD резолюция 720 x 1280. Реалистични изображения с едно докосване, заедно с висока скорост и бърз streaming.

res_6e79601a0a7c4c421fc6b3b325c83b52_600x275_25c5.jpg

Функцията Dual SIM предлага възможност за употреба на два мобилни оператора едновременно. Използвайте личният и служебният си номер по едно и също време. Можете да приемте разговори и получавате съобщения от единия номер, докато използвате другия, без да сменяте SIM картата.

Смартфон HTC Desire 626G+, Dual SIM, 8GB, Син 369 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Недостатъците на HTC Desire 626G+ са, че разлика от G3 S не поддържа 4G интернет, и също така няма ъпдейт към по-новия Android 5.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

LeTv One S, Dual Sim, 32GB, 4G, Gold за 359лв или  Coolpad Torino, Dual Sim, 5.5", 16GB, 4G, Бял , който обаче малко надхвърля бюджета ти 449лв.
    http://www.emag.bg/smartfon-letv-one-s-dual-sim-32gb-4g-gold-letv-one-s-32gb-gold/pd/D3ZD33BBM/      LeTv One S, Dual Sim, 32GB, 4G, Gold
    http://www.emag.bg/smartfon-coolpad-torino-dual-sim-5-5-16gb-4g-bjal-torino/pd/DW5TH2BBM/                Coolpad Torino, Dual Sim, 5.5", 16GB, 4G, Бял
    Марките не са известни , но с времето съм се убедил , че марките нямат значение- имал съм сони,нокиа,самсунг,лг а сега съм с румънският  Allview Viper V1 и съм супер доволен от него.
    Двата смартфона които ти предлагам са с по 3гб рам , което съм забелязал , че е важно за Андроидите.Имат хубава камера , мощен процесор, а се различават основно по това , че по-евтиния смартфон няма слот за карта  а по-скъпия има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

LG G3 се намира за 430-450 лева. Повярвай ми заслужава си всеки лев. Никакви китайски шиомита не могат да се конкурират с него. Oще повече, че точно тия китайци имат една от най-лошите камери, за леново не ми се говори изобщо. Тия освен лаптопи друго не могат да правят. 

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз твърде рано май я пуснах тази тема. Телефонът по принцип е за сестра ми и се чудеше какво да си вземе. Бяхме оставили въпроса настрана за около месец и тя преди няколко дни заяви, че си е харесала LG G5. Което очевидно е повече от 2 пъти над бюджета, който беше определила първоначално, но смятам, че е добър избор. Иначе и аз я насочвах към G3-ката, тъй като познавам доста хора, които я ползват и са адски доволни от нея.

Благодаря на всички за мненията! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

G5 е чудесен телефон стига дизайнът да ѝ харесва. Като се замисля няма слабо място.

Редактирано от metallica_333 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента ви пиша от него. Телефонът е страхотен, определено. А дизайнът много й харесва. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.