Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам 3 000 лв, заслужава ли си Асус Рог да се купи и дали е чисто нов и колко струват моделите с 1080м видокарта и каква е разликата между 1080м и 1080?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти се дават 3000лв за лаптоп давай, аз и да ги имам няма да дам толкова.Преди месец си взех лаптоп от ардес, коректни бяха с доставката, пристидна дори по-рано от очакваното, досега съм нямал проблеми, дано и занапред да нямам.Хубавото на фирмата е че имат офиси/партньори в доста населени места, за гаранционно обслужване не мога да кажа нищо обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз от Търновското представителство на фирмата съм много доволен. Имат и поддръжка,която за мен е на  много добро ниво. Неведнъж съм им бил клиент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има проблем със сумата, която ще отделиш за чесане на крастата, иначе и аз не съм имал проблеми с фирмата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое дали си заслужава? "покупката" да е "чисто нов" или от "ардес.бг"

Шегата на страна, и моя лаптоп е от Ардес. Няма да сбъркаш ако си купиш от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах ги пак парите, но ги дадох за друго и не съжалявам. Не бих купил пак от място от където съм се опарил веднъж. Не съм чак такъв мазохист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
    • от Tasho Georgiev
      Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

• от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.