Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам 3 000 лв, заслужава ли си Асус Рог да се купи и дали е чисто нов и колко струват моделите с 1080м видокарта и каква е разликата между 1080м и 1080?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом ти се дават 3000лв за лаптоп давай, аз и да ги имам няма да дам толкова.Преди месец си взех лаптоп от ардес, коректни бяха с доставката, пристидна дори по-рано от очакваното, досега съм нямал проблеми, дано и занапред да нямам.Хубавото на фирмата е че имат офиси/партньори в доста населени места, за гаранционно обслужване не мога да кажа нищо обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз от Търновското представителство на фирмата съм много доволен. Имат и поддръжка,която за мен е на  много добро ниво. Неведнъж съм им бил клиент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен има проблем със сумата, която ще отделиш за чесане на крастата, иначе и аз не съм имал проблеми с фирмата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое дали си заслужава? "покупката" да е "чисто нов" или от "ардес.бг"

Шегата на страна, и моя лаптоп е от Ардес. Няма да сбъркаш ако си купиш от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имах ги пак парите, но ги дадох за друго и не съжалявам. Не бих купил пак от място от където съм се опарил веднъж. Не съм чак такъв мазохист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Таня Георгиева
        Здравейте.
        Имам Samsung S5
        Екранът ми не иска да светне и стои черен, когато съм навън и на телефонът му е студено. Изисква се около 10 минути да го стопля, за да светне. Миналата година зимата само премигваше, когато му беше студено, а сега направо не иска да светне. Телефонът си работи, мога да вдигам, когато някой звъни и да говоря, но не виждам нищо. Изтървала съм го доста пъти, но е със стъклен протектор и здрав кейс, без спуквания и счупвания по апарата. Някой знае ли какво може да му има?
      • от Teodor31
        Здравейте.
        Да ви попитам имам Форд фокус 1.4 бензин, като работи на място и я форсирам работи добре не прекъсва, като подам газ почва да прекъсва на високи обороти се пооправя.
        Благодаря предварително. 
      • от Потребител №1
        Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Имам много странен и изнервящ проблем при свалянето на торенти с програмата Uttorent !!! Значи всеки път като тръгна да свалям нещо ми отваря в браузера нов прозорец в който пише :
        uBlock Origin предотврати зареждането на страницата:
        http://cdn.bitmedianetwork.com/
        Блокиращ филтър
        ||bitmedianetwork.com^
        Намерен в: Peter Lowe’s Ad and tracking server list
        Каквото и да правя немога да вляза в този сайт всеки път блокира Така ... ако някой случайно знае какъв е този сайт cdn.bitmedianetwork и защо всеки път като ме тегля нещо ме праща към него ... нека да ми пише да обясни и ако има някво решение да спре да се показва всеки път като свалям нещо Мерси Предварително 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.