Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, сблъсках се със следният проблем. База данни в access, не иска да се отвори, всъщност иска да се отвори, но при отваряне изписва това:
    The Visual Basic for Applications Project in the database is corrupt
    Четох, че проблемт бил във версиите на Офиса. Базата е правена на 32бит и след опит за отваряне на 64бит се получавало така. Но опитах всичко връщане на 32. Преинсталация на Уин. и пак не мога да я подкарам. Някой знае ли как може да се оправи, благодаря предварително. Ще се опитам да прикача скрийн с грешката. Моля помогнете, защото ми трябва, за да работя. Блгодаря!!!

http://prikachi.com/images.php?images/990/8884990R.jpg

интересното е, че данните са вътре, но не може да визуализира и да се изпълняват команди???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нещо не се справмям с помощника, а и това fixit ми дава, че вече не се поддържало?

качих я на старият ми лаптоп и върви без проблем там. Всичко си е както трябва, правя копие връщам я на другият, с преинсталиран Офис, версия на която е правена базата и пак ми дава същата грешка? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.