Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , днес си закупих рутер Linksys E900.Инсталирах всичко , както си му е реда .Когато се свържа , чрез wi-fi от телефона ми показва горе чертичките , но интернет няма . Също нямам и на компютъра . Когато вляза в google chrome ми отваря съответния адрес за настройките , но си нямам и на идея какво да правя там . Понеже съм с настолен компютър , който е сравнително стар  и си мисля , че проблема може да е оттам но , ако някой има идеи как да оправя проблема , нека сподели .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика ти да ти засече Мак Адреса :) 

Бързай докато не са затворили касата , че цяла нощ без нет не се търпи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, adersa написа:

доставчика ти да ти засече Мак Адреса :) 

А ако е бил на PPPoE?
    Георге, как се свързваше преди да сложиш рутъра?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То е ясно, че трябва да направи подобни или същите настройки на рутера, каквито са били на предишния... Или ако в крайна сметка получава динамичен IP от мрежата на доставчика и не променя почти нищо по настройките на рутера, трябва да се свърже с доставчика за засичане на MAC адрес на новото устройство... Или да клонира този на предишното... Някои доставчици дават персонален контролен панел за системата, от който може да се променя MAC адреса, както и някои други неща, та ако има такъв панел и достъп до него, може да го използва, стига да знае как да получи достъп до него... Все пак още нищо не знаем, та сме на ниво гадаене..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.