Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И така имам един проблем !!! одеве преди около 2 часа в TaskManager-a ми се появи един процес Updater.exe аз веднага го спрях ? Направих една проверка с MalwareBytes но не ми намери нищо ... Четах в няколко форума някъде пише,че това е процес от Windows за някви програми другаде пише,че това е процес който е непознат за Windows и може да доведе до проблеми може да е вирус или казано точно ето това беше : Updater.exe Информация
    Това е нежелателно програма.
    Този файл е бил идентифициран като програма, която не е желателно да има работи на вашия компютър. Той се състои от програми, които са подвеждащи, вредни или нежелателно.
    Ако описанието се посочва, че тя е част от зловреден софтуер, трябва незабавно да тече една антивирусна и антиспайуер програма. Ако това не помогне, не се колебайте да ни питате за помощ във форумите.Добавена от троянски задната врата на W32 / Rbot-AZ. Тази инфекция, когато започна, се свързва със сървър за IRC, където той се намира в канал в очакване на заповеди. Той също така може да записва натиснатите клавиши и прозорци текст във файл, наречен% System% keys.txt.
    Този пост стартиране се стартира автоматично от Run, RunOnce, RunServices, или влизане на RunServicesOnce в регистъра.

Някой ако знае нещо повече относно странния процес нека да драсне коментар искам да знам дали е безопасен ;) Windows-a е XP ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А защо от диспечера на задачи не провери в коя папка е файлът updater. exe? Може да е всичко.

Десен клик по името на файла в диспечера на задачи, избираш Properties  и там вече пише пътя до файла.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Можете да локвате темата разбрах къде е проблема ;) Това било от Mozilla-та процеса бил нужен да се ъпдейтне до последна версия но аз 1вия път го спрях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Можете да локвате темата разбрах къде е проблема ;) Това било от Mozilla-та процеса бил нужен да се ъпдейтне до последна версия но аз 1вия път го спрях :)

Нещо си във грешка!

Мозилата няма подобен процес!

Използвам стара версия. Имам си причина!

http://prikachi.com/images.php?images/114/8886114h.jpg

Но такъв процес във Диспечера на задачите нямам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Digimon написа:

Нещо си във грешка!

Мозилата няма подобен процес!

Използвам стара версия. Имам си причина!

http://prikachi.com/images.php?images/114/8886114h.jpg

Но такъв процес във Диспечера на задачите нямам!

Напротив ;) Не съм в грешка точно процес от браузера си беше,защото откакто браузера се ъпдейтна до последна версия този процес повече не се стартира (както споменах горе в темата 1вия път като стартира процеса аз го спрях но 2рия път реших да го оставя и да гледам какво ще стане и ето,че ми излезе прозорец в който пишеше,че Mozilla успешно беше актуализирана до версия 47 рестартирай Mozilla сега или рестартирай по късно) и нека да попитам каква е причината за използване на по стара версия на Mozilla ? Ако не е тайна разбира се ? И другото нещо нормално е да нямаш такъв процес,защото той не е постоянен а е временен ;) т.ест стартира се за няколко секунди колкото да се ъпдейтне браузера и после пак изчезва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ngdt
        Здравейте.
        Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
      • от asdfj
        Здравейте! Имам лаптоп Lenovo G50 закупен с оргинален уиндоус 8 но го преинсталирах с 7цата.Сега отново искам да бъда на 8 обаче при инсталацията дава грешка.Тръгва логото и ми дава син екран с грешка с 2 уиндоуса пробвах и двата дават едно и също,тъй като не разбирам много се надявам някой да ми помогне и каква би била причината? Няма как да е несъвместим тъй като вече беше с 8 и вървеше идеално....,възможно ли е самия уиндоус да не е читав или пък моето записване също.При инсталиране на 7 нямам тези проблеми.И ако може препоръчайте ми кой уиндоус би бил подходящ за моя лаптоп последно пробвах с 8 про където изписва грешка.
        Благодаря ви !
      • от Nikola Piperov
        Здравейте, имам проблем с win 8.1 enterprise, с интел i3-7100 съм и ми дава това всеки път когато пусна windows http://prntscr.com/gxmwoo видях как се маха проблема, като се махнат  актуализациите започващи с КБ40...., но като ги махна ми дава грешка 0xc000007b, та имали начин да го махна прозореца, без да се появява тази грешка. 
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър ден хора Одеве преди около 2-3 часа когато тръгвах за работа преди да спра компа забелязах в Task Manager един процес с име wbengine.exe .И така както си му е реда спрях компа нямах време да търся в нета информация за процеса,защото щях да закъснея ... и сега пиша тази тема от телефона нета тук е малко бавен и се надявам някой да има полезна информация с която да ми помогне да разбера повече за този процес ? Windows-а е 7 64 битов Ако знаете нещо с което можете да ми бъдете полезни относно този процес пишете някой коментар Мерси Предварително
      • от tipin
        Търся програма за (полу)автоматизирани процеси за Windows.
        Например качвам 10 снимки във facebook.
        Програмата запомня какво съм направил и като я пусна на другият ден - да повтори процеса, т.е. да качи снимките сама.
        (Например има едни добавки-макроси за браузър, вършат някаква частична работа )
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.