Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

gosho1948

Избор на клавиатура,пад и мишка до 100 лв

Препоръчан отговор

Здравейте.Както виждате от заглавието,търся клавиатура,мишка(ще се ползва за Cs:Go главно) и пад.Бюджетът е до 100 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишка и клавиатура 

мауспад

Използвам подобната мишка на тази, а клавиатура съм имала на Bloody. Много удобни и издръжливи. Подложката я избрах защото е extended :D . Ако имаш някакви предпочитания кажи, но тези за 100-тина лева са супер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега имам една клавиатура на рейзър blackwidow blue switch, перфектна може да се разберем, пиши на лс също така и маус пад steelseries goliathus speed, zowie ptf-x i steelseries qck, като нови

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Sensei_Rocky1 написа:

Колега имам една клавиатура на рейзър blackwidow blue switch, перфектна може да се разберем, пиши на лс също така и маус пад steelseries goliathus speed, zowie ptf-x i steelseries qck, като нови

Razer не използват ли само техни си "Green" суичове, или аз не съм запознат?

Редактирано от SHANOVr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, SHANOVr написа:

Razer не използват ли само техни си "Green" суичове, или аз не съм запознат?

има и сини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет, търся си клавиатура + мишка безжични около 100лв. Гледам тези два комплекта понеже ми се виждат комфортни за писане:

http://www.emag.bg/komplekt-klaviatura-mishka-microsoft-wireless-bluetrack-desktop-3050-cherni-pp3-00020/pd/D7PKY3BBM/

http://www.emag.bg/bezzhichen-komplekt-microsoft-wireless-comfort-desktop-5050-usb-cheren-pp4-00019/pd/DT3GN2BBM/

И двете биха ми свършили работа, въпросът е дали са надеждни. Някой знае ли е нещо по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...