Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с компютъра

incredibl3

Препоръчан отговор

Здравейте, днес се появи следния проблем с компютъра: Системата започна да стартира много бавно и постоянно се чува някакъв звук все едно включвам компютъра отначало. Всичко това се случи след като пробвах да преместя един файл на флашка, която впоследствие се оказа малка. Цялата система блокира и реших да рестартирам компютъра и след това започнаха проблемите. Видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно Windows Explorer! Той не те ли извести ли че мястото е малко?

Казваш един файл. Колко е голям и колко свободно място има на флашката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рестартирал си го принудително !Вероятно не може да зареди ОС коректно.Опитай да ресетнеш БИОС

След това влез в Safe mode със f8 мисля беше .Рестартирай компютъра от OS.Ако продължава си изтегли Hirens boot CD направи boot флашка и тествай хард диска със инструмента във Hirens.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се оправи с вадене на РАМ и рестарт. Уви, сега се появи друг стар проблем, за когото бях писал преди няколко теми. Компютърът пали, всички вентилатори въртят, но няма никаква картина. Пробвах с ресет на Биос,CMOS , но този път не се оправя от това или поне не помня последователноста. Като се ресетва CMOS jumper-a трябва ли батерийката да е в дъното или трябва да е извадена от цокъла ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чува ли се сигнала за стартиране? Не трябва да вадиш батерията. Но трябва да е изключен от захранването. Извади и почисти контактите и на видеокартата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като го пуснеш ако натиснеш клавиатурата (като го спамиш)  бутона за биос  издавали звуци  или нищо (ако  издава махни ако  има  видео карта )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го, благодарение на една от важните теми в раздела. Тръгна, но сега друг проблем, който се появи от вчера. Исках да преинсталирам Уин-а, но направих доста глупава постъпка в бързането.. Понеже бях записал на харда партишън, който играе ролята на буутваща флашка, но не се сетих, че като тръгна да преинсталирам той ще се изтрие. Да спомена , че системата беше дуал буут Линукс с уин 7. И като изтрих всички дялове, за да направя нови ми излезе грешка, че уин не може да се инсталира там и реших да рестартирам компютъра. Оттогава като буутвам с хиляди различни флашки с различни уин-ове ми изписва : Press any key to boot from USB .....   BOOTMGR is missing   Press Ctrl+Alt+Del to restart. и сега не мога да инсталирам абсолютно никаква ОС на компютъра. Много ще се радвам, ако някой помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване