Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

От вчера когато искам да се свържа с Интернет ми дава грешка 691. "The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access server.

На кабел съм, доставчикът ми е местен. Някаква помощ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Iskous написа:

Здравейте,

От вчера когато искам да се свържа с Интернет ми дава грешка 691. "The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access server.

Пробвайте да въведете отново името и паролата. Ако пак не стане се свържете с доставчика

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Iskous написа:

Здравейте,

Проблема е от доставчика. Няма нет по кабела , не си сбъркал паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.