Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЕТО КАК:

1. Свалете си стара версия на скайп, която поискате от ТУК или БГ сайт ТУК

2. Инсталирайте скайп ( старата версия която сте избрали и изтеглили).

3. Отидете в инсталационната папка на скайп и копирайте Skype.exe файла, запазете  го на десктопа.

4. Деинсталирайте стария скайп.

5. Изтеглете последна версия на скайп и ИНСТАЛИРАЙТЕ.

6. Отидете в инсталационната папка на скайп и ЗАМЕСТЕТЕ Skype.exe със този от десктопа ( старата версия, която копирахте от предния скайп )

7.  Ако има активиран ъпдейт в НАСТРОЙКИТЕ на скайп го ИЗКЛЮЧЕТЕ!!!

ПС: Имайте в предвид, че по-старите версии може да не работят с видео повиквания. Аз лично ползвам версия 6.5, ако искате можете да я изтеглите Skype.exe файла  ОТ ТУК.

Допълнение към темата от: @Read3r

преди 2 часа, Read3r написа:

При най-новия скайп рекламите + празните места се махат така:

"Добавяте тези два реда в Restricted sites на IE.
    - apps.skype.com и
    - g.msn.com

Рекламите вече няма да се показват, но ще се вижда още полето където трябва да се виждат те.
    За това се прави още една стъпка:
    Намирате файла “config.xml”, който е на адрес - 
    C:Users[Your Windows Username Here]AppDataRoamingSkype

намирате си папката с вашето Skype ID и отваряте посочения файл (config.xml) с някаква текстова програма.
    Търсите - <AdvertPlaceholder>1</AdvertPlaceholder> и след това сменяте цифрата 1 на 0 за да се получи <AdvertPlaceholder>0</AdvertPlaceholder>
    "

Дори и след преинсталация промененият файл се синхронизира и реклами отново не се показват.

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма смисъл да инсталирате по-стара версия на скайп, защото с изключение на пачнатите не официални стари версии, никоя друга няма да работи. От Microsoft блокират старите версии и принуждават обновяването им до последната, пълна с реклами. Всичко под версия 6 в момента няма да работи.
    Модифицираните версии са направени така, че да байпасват проверката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 18 минути, simtech написа:

Няма смисъл да инсталирате по-стара версия на скайп, защото с изключение на пачнатите не официални стари версии, никоя друга няма да работи. От Microsoft блокират старите версии и принуждават обновяването им до последната, пълна с реклами. Всичко под версия 6 в момента няма да работи.
    Модифицираните версии са направени така, че да байпасват проверката.

По горе описаният от мен начин РАБОТИ, изпитано и доказано!!! Именно заради пачването се инсталира новата версия и се сменя само ексе файла. Не е нужно пачване или такива версии.

Аз нямам никакъв проблем ;) Проверката е във самия ексе файл, и те не байпасват а пачнатите им е изтрито от реда във файла.

Инсталацията по моя начин работи, ако искаш още сега през teamviewer ще ти покажа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, callpchelp написа:

По горе описаният от мен начин РАБОТИ,

Работи, да!  С ъпдейтите настава проблем обаче! Не помня коя версия беше , но дори при зададена забрана за ъпдейт, то пак се самоъпдейтваше или при всеки старт се пръкваше предложение за ъпдейт!  Много досадно! Иначе с пачнатите версии няма проблем стига да се спре ъпдейта и известията веднага след първия старт!  Инак за "проблеми" за ,които бе намекнато в друга тема, то е без значение дали версията ще е пачната или инсталирана по описания начин!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, callpchelp написа:

Проверката е във самия ексе файл, и те не байпасват а пачнатите им е изтрито от реда във файла.

Модифицираните версии идват като портативно exe. Кажи ми една причина да си правя живота сложен с твоя начин?

Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, simtech написа:

Модифицираните версии идват като портативно exe. Кажи ми една причина да си правя живота сложен с твоя начин?

Въпрос на избор може би. Мисля че е полезна тема. Аз не искам да ползвам пачнати версии и предпочитам да си ''усложнявам живота'' ;) . Темата е за такива идиоти като мен :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, callpchelp написа:

ЕТО КАК:

1. Свалете си стара версия на скайп, която поискате от ТУК

Търсачката на потребители с инфо по националност работи ли ти? :)

Не! Е ми за чий джиляк ти е инсталация на най-съвременния скайп с функция на стар, който дори не си изпълнява неговите функции???? Да не съм се разболял, че да правя тия упражнения за наивни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, simtech написа:

Въпрос на избор може би. Мисля че е полезна тема. Аз не искам да ползвам пачнати версии и предпочитам да си ''усложнявам живота'' ;) . Темата е за такива идиоти като мен :)

преди 8 минути, Mlechko написа:

Търсачката на потребители с инфо по националност работи ли ти? :)

Не! Е ми за чий джиляк ти е инсталация на най-съвременния скайп с функция на стар, който дори не си изпълнява неговите функции???? Да не съм се разболял, че да правя тия упражнения за наивни?

При мен си работи всичко..... където съм инсталирал си е работело без проблеми. Абе какво ви става, егати злобата!!! ( поздрав за отношението:  https://www.youtube.com/watch?v=mZLysuq33xU  ) Споделил съм информация, който както иска и ако иска да я използва!!! Нищо не пречи да се знае това, както казах при мен си върши работа... Стига с това спамене!!! Ако споделиш резултати при различните версии, би било полезно. Всичко останало е една кофа с простотия!!! Спам, губене на време и офтопик!

А и ЗА ТОВА Е СТАР скайп, , за да му липсват функциите на новия, които лично на мен не ми вършат работа!!!

Редактирано от callpchelp (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

- apps.skype.com и
    - g.msn.com

Рекламите вече няма да се показват, но ще се вижда още полето където трябва да се виждат те.

намирате си папката с вашето Skype ID и отваряте посочения файл (config.xml) с някаква текстова програма.
    Търсите - <AdvertPlaceholder>1</AdvertPlaceholder> и след това сменяте цифрата 1 на 0 за да се получи <AdvertPlaceholder>0</AdvertPlaceholder>
    "

Дори и след преинсталация промененият файл се синхронизира и реклами отново не се показват.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, callpchelp написа:

Имайте в предвид, че по-старите версии може да не работят с видео повиквания. Аз лично ползвам версия 6.5

Аз ползвам версия 7.1.105 с изкл. ъпдейти, и нямам никакви проблеми.Само че има известно забавяне например, имаме роднини в друга Държава, и  леко се забавя казаното от мен по Скайпа. Но иначе като говоря по Скайп в БГ всичко си е нормално.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тя идеята на темата е друга! Да се помогне на хора, които искат да инсталират любими по - стари версии или използват слабички компютри! С новите версии е ясна работата! За премахване на рекламата от новите версии, то в мамймунда е качено програмче, чрез, което и един клик работа се решава проблема!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Read3r написа:

- apps.skype.com и
    - g.msn.com

"

Това е полезно допълнение, благодаря!!! :):despicable-me-2-minion-4:

преди 2 часа, NBS 9322 написа:

Аз ползвам версия 7.1.105 с изкл. ъпдейти, и нямам никакви проблеми.Само че има известно забавяне например, имаме роднини в друга Държава, и  леко се забавя казаното от мен по Скайпа. Но иначе като говоря по Скайп в БГ всичко си е нормално.

Не, това най-вероятно е от интернета в другата държава с която говориш :)Ние примерно и от скайп и вайбър и месинджър звънкаме до Германия, ама все същия ''цикъл, с видео ''ЪпсурД'' да се свържем. Забива и изчезва нацяло. те са там на някакъв странен интернет. Бе не знам как е положенеито ама не е от скайпа :)

преди 2 часа, Кумчо вълчооо написа:

Тя идеята на темата е друга! Да се помогне на хора, които искат да инсталират любими по - стари версии или използват слабички компютри! С новите версии е ясна работата! За премахване на рекламата от новите версии, то в мамймунда е качено програмче, чрез, което и един клик работа се решава проблема!

ИМЕННО!!! БЛАГОДАРЯ!!!

ПС: Сподели на ЛС, за програмката. Ще си я кача на сървъра и ще я добавя към темата

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alive1BG
        Здравейте имам проблем с скайп отварям папката на скайп и от там го пускам както пише но пак излиза това! Ако някой може да ми помогне ще съм благодарен.
      • от CaptainJord
        Здравейте, както си седях скайп и изведнъж някакъв човек ми пише по скайпа. Бях го блокирал защото искаше толкова категорично да говори с мен, но вчера го отблокирах просто ей така и аз не знам защо (до колко знам той е на 13). Нищо не сме си писали, но изведнъж интернета ми спряя. След като ми дойде, след някъде около 1 минута този човек ми писа "Нета проблеми има ли за сега". Знам, че няма как точно той да ме флуудне за винаги защото това изисква много мощни програми и буутери за което са нужни пари и разбиране. Моля помогнете да се защитя от поне един нормален флууд.
      • от CaptainJord
        Здравейте, имам следния проблем от 3-4 дена микрофона ми в скайп не работи, на всякъде другаде работи като teamspeak, discord и т.н, но само в скайп не работи. Пробвах да преинсталирам скайп, но пак същия проблем. Да не би да е от настройките някъде по Windowsa с Windows 10 съм. Моля помогнете ми. 
      • от Georgios Konstantinou
        Здравейте може ли да ми препоръчате работеща програма която да може да генерира различни български мобилни телефони колкото за потвърждение на смс  при регистриране на профили във фейсбук , скайп и прочие -  с чуждестранни телефонни номера пробвах но не става дава че са били използвани преди това . 

• от NikolaiBGG1
        Здравейте!
        Имам проблем със skype. От 2 дни не съм говорил по скайп и вече не могат да ме чуят , даже Echo Test разговор по скайп не пуска гласа ми нито съобщението...
        Ако споделя звук и пусна някакъв клип или музика се чува , но гласа ми не се чува.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.