Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Може би има такава тема вече,но не съм попаднал на такава до момента и затова реших да направя една нова. Моля, ако е възможно да не се изтрива,а просто да се премести. Благодаря. 
Сега към въпроса.. Вчера си инсталирах,сам, Windows 7 32bit на лаптоп ASUS F5RL(тук искам да отбележа,че съм нов въобще в сферата и самоук, и за първи път си инсталирах сам Windows, но съм изтеглил анлийска версия,явно), но както написах в скобите,се оказа,че Windows-а е на аглийски.. Започнах инсталирането и когато стигнах до езиците,първото ми даваше единствено ангийски да избера, останалите си ги направих на български и си викам "Аха,сега те хванах на тясно". Да,ама не. Приключих си инсталацията, но самият Windows си остана на ангийски(Control panel,Start Menu и т.н.). И сега въпросът ми е - Има ли някакъв начин,без да тегля нов Windows инсталатор, да си променя езика на този,който вече съм инсталирал на български? Благодаря за мненията. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако издането на Windows 7 не е Ultimate или Enterprise добавяне/смяна на езика става с помощта на Vistalizator - програма, която извършва необходимите операции. Предварително трябва да си изтеглиш Bulgarian lip
http://www.froggie.sk/bg/7lip32.html

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Ако издането на Windows 7 не е Ultimate или Enterprise добавяне/смяна на езика става с помощта на Vistalizator - програма, която извършва необходимите операции. Предварително трябва да си изтеглиш Bulgarian lip
http://www.froggie.sk/bg/7lip32.html

Ultimate е :/

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

При ултимейт ще станат ли тези пакети? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Ultimate става директно от Control Panel > Region and Language > раздел Keyboard and Language > в карето Display language > бутон InstallUninstall languages...
Виж и това видео нагледно:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ExaFlop написа:

При Ultimate става директно от Control Panel > Region and Language > раздел Keyboard and Language > в карето Display language > бутон InstallUninstall labguages...

Линка който ми дадохте( http://www.froggie.sk/bg/7lp32sp1.html ),всъщност свърши работа! Благодаря... но май имам някакъв проблем с Action Center .. или Windows Update,но за сега не ми трябва да се занимавам с него. Благодаря за отделеното време. :)

Редактирано от profch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът с Action Centre?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ExaFlop написа:

Какъв е проблемът с Action Centre?

Ами малко е сложно,защото направих беля в "Управление на дисковете" И май е от него. 
Да обясня - когато започнах инсталацията и стигнах до разделянето на харддрайва имах 3 диска(не разбирах изобщо какво правя) и го инсталирах с 3 устройства Ц, Д, Ф. След като си оправих всичко влязох в стар с десен бутон на Компютър и дадох на Управление и в Управление на дискове направих тези гадости,които не знам как да ги оправя.

Исках просто да съм с 2 дяла Ц и Д(примерно) защото лаптопа ми не е чак толкова силен и няма особено много памет и не ми трябва да е на 3 дяла.. и накрая омацах всичко с неразбирането си. Ето снимка:

1.jpg

И в момента май не ми работят някои от устройствата(само да отбележа,че в момента G е флашка и изтрих 3тия дял). И всичко това е свързано с Windows Update или Action Center-a защото иска да ми архивира нещо,но няма къде,защото устройствата му правят проблем. Поне така мисля. 

Ето грешките,които ми дава:

2.jpg

3.jpg

Редактирано от profch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой дял изтри? F?
Стартирай Windows Setup (може би е на флашката, т.е. стартирай компютъра и в BIOS избери да се зареди компютъра от носителя, на който е Windows Setup. Като зареди началният екран на инсталатоора, избери Repair. И направи атвоматичне ремонт.. Би трябвало да инсталира отново делът. за зареждане.

преди 28 минути, profch0 написа:

И в момента май не ми работят някои от устройствата(само да отбележа,че в момента G е флашка и изтрих 3тия дял). И всичко това е свързано с Windows Update или Action Center-a защото иска да ми архивира нещо,но няма къде,защото устройствата му правят проблем. Поне така мисля.

Това са меко казано глупости.
Картинката по-горе актуална ли е? В смисъл тия дялове има ли ги още? Покажи и дспечера на дстройства (Старт-> Изпълни>devmgmt.msc) там има ли устройства с ! или ? знак в иконката им? 

Спри архивирането.

Спри да мажеш каквото и да е по таи система и направи това!

преди 9 минути, ExaFlop написа:

Стартирай Windows Setup (може би е на флашката, т.е. стартирай компютъра и в BIOS избери да се зареди компютъра от носителя, на който е Windows Setup. Като зареди началният екран на инсталатоора, избери Repair. И направи атвоматичне ремонт.. Би трябвало да инсталира отново делът. за зареждане.

И не трий никакви дялове от диска!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, profch0 написа:

Ами малко е сложно,защото направих беля в "Управление на дисковете" И май е от него. 
Да обясня - когато започнах инсталацията и стигнах до разделянето на хардуера имах 3 диска(не разбирах изобщо какво правя) и го инсталирах с 3 устройства Ц, Д, Ф. След като си оправих всичко влязох в стар с десен бутон на Компютър и дадох на Управление и в Управление на дискове направих тези гадости,които не знам как да ги оправя.

Исках просто да съм с 2 дяла Ц и Д(примерно) защото лаптопа ми не е чак толкова силен и няма особено много памет и не ми трябва да е на 3 дяла.. и накрая омацах всичко с неразбирането си. Ето снимка:

1.jpg

И в момента май не ми работят някои от устройствата(само да отбележа,че в момента G е флашка и изтрих 3тия дял). 

Всички снимки сега съм ги направил. 

Ето снимка на което поиска:

Ще пробвам сега това,което ми каза.. 
П.С. Както казах съм нов и доста поразий може да съм направил.Ще видим дали ще мога да го оправя с Repair. 

4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не спомена за незадължителната актуализация - Български езиков пакет. Изтеглена и инсталирана ли е? Windows - освен Ultimate, MUI ли е ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът си е конвертирал диска в динамичен т.е дяловете на диска са динамични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от juveplu
      Ще разделя въпроса в  2 части
      1. Здравейте ,опитвам да инсталирам Windows 7  на SSD Samsung 960 Evo M.2 . но  като стигна до мястото да избера диск - там е празно .  Win 7  изписва че няма дискове за избор . Не го вижда .
      След това открих че има драйвер от  Samsung  за тези дискове и след като се инсталира  Win 7  вече го вижда . Но аз не искам само да го види като допълнителен диск . Аз искам да е единствен за да инсталирам  Windows  на него .
      Имаm един друг  SSD Samsung 850 Evo 2  инча външен ( не за дъно  M.2 )  и проблема го реших с интегриране на ъпдейт    Windows6.1-KB2990941    във инсталационното  ISO  и там всичко е на ред . 
      Но не откривам в кой ъпдейт е поместен този драйвер на  Samsung  за  SSD Samsung 960 Evo M.2 . Драйвера е  -  Samsung_NVM_Express_Driver_2.3  и го изтеглих , но когато се опитах да го интегрирам с   NTLite   програмата не го добавя защото не е  стандартен ъпдейт за  Windows .  Така драйвера не може да се добави . Той трябва да е в някой ъпдейт за  Windows  който да изтегля . Ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен .

2. Прочетох съвет във форум че трябва да разреша ъпдейтите и проблема ще бъде решен , а след това ще трябва да взема   файла   instalwim   и да го заменя в инсталационното  ISO . 
      Моя  Windows  е оригинален с продуктов ключ и ако взема    Instalwim  от друг по нов  Windos  в който проблема е решен няма ли да се обърка регистрирането във  Microsoft ?
      А и как се взима    instalwim   от вече инсталиран  Widows ?   няма вече такъв след инстаалацията .
      Може би решението е с добавяне на ъпдейти според първата част на въпроса ?
    • от fresh_bones
      Значи проблема е следния преинсталирах си компа със win 7  слагам драйвери ,програми , инсталирам си и актулизациите и след 2 седмици почва при стартиране да ми забива целия компютър . И при всяко забиване чакам около 10-15 мин. и след това се рестартира .               http://dox.bg/files/dw?a=d36225c8bd     http://dox.bg/files/dw?a=493bfe933c    http://dox.bg/files/dw?a=88c8f3390f
      Ето и малко снимки. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.