Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Може би има такава тема вече,но не съм попаднал на такава до момента и затова реших да направя една нова. Моля, ако е възможно да не се изтрива,а просто да се премести. Благодаря. 
Сега към въпроса.. Вчера си инсталирах,сам, Windows 7 32bit на лаптоп ASUS F5RL(тук искам да отбележа,че съм нов въобще в сферата и самоук, и за първи път си инсталирах сам Windows, но съм изтеглил анлийска версия,явно), но както написах в скобите,се оказа,че Windows-а е на аглийски.. Започнах инсталирането и когато стигнах до езиците,първото ми даваше единствено ангийски да избера, останалите си ги направих на български и си викам "Аха,сега те хванах на тясно". Да,ама не. Приключих си инсталацията, но самият Windows си остана на ангийски(Control panel,Start Menu и т.н.). И сега въпросът ми е - Има ли някакъв начин,без да тегля нов Windows инсталатор, да си променя езика на този,който вече съм инсталирал на български? Благодаря за мненията. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако издането на Windows 7 не е Ultimate или Enterprise добавяне/смяна на езика става с помощта на Vistalizator - програма, която извършва необходимите операции. Предварително трябва да си изтеглиш Bulgarian lip
http://www.froggie.sk/bg/7lip32.html

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Ако издането на Windows 7 не е Ultimate или Enterprise добавяне/смяна на езика става с помощта на Vistalizator - програма, която извършва необходимите операции. Предварително трябва да си изтеглиш Bulgarian lip
http://www.froggie.sk/bg/7lip32.html

Ultimate е :/

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

При ултимейт ще станат ли тези пакети? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Ultimate става директно от Control Panel > Region and Language > раздел Keyboard and Language > в карето Display language > бутон InstallUninstall languages...
Виж и това видео нагледно:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ExaFlop написа:

При Ultimate става директно от Control Panel > Region and Language > раздел Keyboard and Language > в карето Display language > бутон InstallUninstall labguages...

Линка който ми дадохте( http://www.froggie.sk/bg/7lp32sp1.html ),всъщност свърши работа! Благодаря... но май имам някакъв проблем с Action Center .. или Windows Update,но за сега не ми трябва да се занимавам с него. Благодаря за отделеното време. :)

Редактирано от profch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е проблемът с Action Centre?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ExaFlop написа:

или Windows Update

7-цата си има проблем с това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, ExaFlop написа:

Ами малко е сложно,защото направих беля в "Управление на дисковете" И май е от него. 
Да обясня - когато започнах инсталацията и стигнах до разделянето на харддрайва имах 3 диска(не разбирах изобщо какво правя) и го инсталирах с 3 устройства Ц, Д, Ф. След като си оправих всичко влязох в стар с десен бутон на Компютър и дадох на Управление и в Управление на дискове направих тези гадости,които не знам как да ги оправя.

Исках просто да съм с 2 дяла Ц и Д(примерно) защото лаптопа ми не е чак толкова силен и няма особено много памет и не ми трябва да е на 3 дяла.. и накрая омацах всичко с неразбирането си. Ето снимка:

1.jpg

И в момента май не ми работят някои от устройствата(само да отбележа,че в момента G е флашка и изтрих 3тия дял). И всичко това е свързано с Windows Update или Action Center-a защото иска да ми архивира нещо,но няма къде,защото устройствата му правят проблем. Поне така мисля. 

Ето грешките,които ми дава:

2.jpg

3.jpg

Редактирано от profch0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой дял изтри? F?
Стартирай Windows Setup (може би е на флашката, т.е. стартирай компютъра и в BIOS избери да се зареди компютъра от носителя, на който е Windows Setup. Като зареди началният екран на инсталатоора, избери Repair. И направи атвоматичне ремонт.. Би трябвало да инсталира отново делът. за зареждане.

преди 28 минути, profch0 написа:

И в момента май не ми работят някои от устройствата(само да отбележа,че в момента G е флашка и изтрих 3тия дял). И всичко това е свързано с Windows Update или Action Center-a защото иска да ми архивира нещо,но няма къде,защото устройствата му правят проблем. Поне така мисля.

Това са меко казано глупости.
Картинката по-горе актуална ли е? В смисъл тия дялове има ли ги още? Покажи и дспечера на дстройства (Старт-> Изпълни>devmgmt.msc) там има ли устройства с ! или ? знак в иконката им? 

Спри архивирането.

Спри да мажеш каквото и да е по таи система и направи това!

преди 9 минути, ExaFlop написа:

Стартирай Windows Setup (може би е на флашката, т.е. стартирай компютъра и в BIOS избери да се зареди компютъра от носителя, на който е Windows Setup. Като зареди началният екран на инсталатоора, избери Repair. И направи атвоматичне ремонт.. Би трябвало да инсталира отново делът. за зареждане.

И не трий никакви дялове от диска!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, profch0 написа:

Ами малко е сложно,защото направих беля в "Управление на дисковете" И май е от него. 
Да обясня - когато започнах инсталацията и стигнах до разделянето на хардуера имах 3 диска(не разбирах изобщо какво правя) и го инсталирах с 3 устройства Ц, Д, Ф. След като си оправих всичко влязох в стар с десен бутон на Компютър и дадох на Управление и в Управление на дискове направих тези гадости,които не знам как да ги оправя.

Исках просто да съм с 2 дяла Ц и Д(примерно) защото лаптопа ми не е чак толкова силен и няма особено много памет и не ми трябва да е на 3 дяла.. и накрая омацах всичко с неразбирането си. Ето снимка:

1.jpg

И в момента май не ми работят някои от устройствата(само да отбележа,че в момента G е флашка и изтрих 3тия дял). 

Всички снимки сега съм ги направил. 

Ето снимка на което поиска:

Ще пробвам сега това,което ми каза.. 
П.С. Както казах съм нов и доста поразий може да съм направил.Ще видим дали ще мога да го оправя с Repair. 

4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не спомена за незадължителната актуализация - Български езиков пакет. Изтеглена и инсталирана ли е? Windows - освен Ultimate, MUI ли е ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът си е конвертирал диска в динамичен т.е дяловете на диска са динамични

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bumblebee
      От 2 дена се боря с това нешо и не мога да го направя - пробвах какво ли не. 
      Прецъквам като луд измежду 4 езика и не мога да ги махна. Помощ?
      Не мога да добавя снимките тук, затова ги пускам на линк - сами виждате, че са 4 езика, но не ми дава да махна другите, които не ми трябват.
      https://imgur.com/cHE31bG
      https://imgur.com/MPUtZYd
      https://imgur.com/a/nmgMF
    • от Lubo00
      Здравейте, рових се в биос-а и натиснах f9 и след това f10 и излезнах от биос-а ми излезна това http://prikachi.com/images/782/9254782x.jpg и вече всеки път като го включа ми илиза преди да ми излезе се показва логото на марката на лаптопа и след това се показва това и не мога да то оправя някой ако може да ми помогнете много ще съм му благодарен! 
    • от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от velislavvasilev
      Може ли някой с активен ключ за Windows 7 да провери дали това работи. При мен "зарежда" 1-2 мин. и ми дава да опитам по-късно. А ако введа грешен ключ, веднага ми дава, че е грешен, а с верния - гредица. Какъв е вариянтът да си изтегля легален Windows 7 pro x64 ?
      И, някой може ли да даде линк от сайта на М$ с чексумите. Че т'фа по-горе ако не сработи, поне да намеря .iso от Мрежата, ама и да го проверя да не е "препипано".
    • от Eclipse2G
      Здравейте, вчера ми зависна explore.exe ей така без видима причина. Вируси няма, драйверите са up to date. Прилагам log:

ПС: Верно, че не съм рестарирал системата от няколко дена, но едва ли това е причината.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.