Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И аз се чудя има ли смисъл да ни заливате нощем с всякакви екзистенциални въпроси от този род, ама явно по това време сте продуктивен.
    Вие запознат ли сте с промените в 10-ката и какви промени носят в апарата ви?
    Това, което за един е хубаво, за друг е безмислено и обратното.
    А и не на последно място всички сме наясно, че дали днес или след няколко дни ще ъпдейтнете, ама да се намираме на приказка, а?!?!

пп. За следващия си въпрос ползвайте тази тема, а не отваряйте нова!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 часа, algor написа:

И аз се чудя има ли смисъл да ни заливате нощем с всякакви екзистенциални въпроси от този род, ама явно по това време сте продуктивен.
    Вие запознат ли сте с промените в 10-ката и какви промени носят в апарата ви?
    Това, което за един е хубаво, за друг е безмислено и обратното.
    А и не на последно място всички сме наясно, че дали днес или след няколко дни ще ъпдейтнете, ама да се намираме на приказка, а?!?!

пп. За следващия си въпрос ползвайте тази тема, а не отваряйте нова!

Знам. Видях какви са промените, но не знам как ще върви на 5s дали ще забива, дали ще лагва и т.н. За сега не мисля да правя upgrade, за това искам мнение как е с 10та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки iPhone (без значение модела на колко години е) щом получава поддръжка и новия ъпдейт, работи чудесно и безпроблемно.
    5S не е стар модел, в джаза е и още поне година-две ще е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 9/24/2016 в 19:12, algor написа:

Всеки iPhone (без значение модела на колко години е) щом получава поддръжка и новия ъпдейт, работи чудесно и безпроблемно.
    5S не е стар модел, в джаза е и още поне година-две ще е.

А след update има ли смисъл да се връщат фабричните настройки както при Android? Или...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Винаги препоръчвам след ъпдейт апарата да се сетне като нов, без да се връща бакъп и да се добавят апликациите ръчно.
    Спестяват се много възможности да се бакъпнат и различни грешки и крашове, които цакат понякога безпроблемната работа на апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, algor написа:

Винаги препоръчвам след ъпдейт апарата да се сетне като нов, без да се връща бакъп и да се добавят апликациите ръчно.
    Спестяват се много възможности да се бакъпнат и различни грешки и крашове, които цакат понякога безпроблемната работа на апарата.

Върнах фабричните настройки. Мислих, че важи само за android.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.