Премини към съдържанието
application

Търся филма ,,Arrow - Стрелата" с БГ Аудио

Препоръчан отговор

Здравейте,

Някой знае ли къде мога да гледам сериала "Стрелата" сезон 2 с Българско аудио?  проверих в интернет но никъде нищо не намерих.

Редактирано от application (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 12 минути, application написа:

Здравейте,

Някой знае ли къде мога да гледам сериала "Стрелата" сезон 2 с Българско аудио?  проверих в интернет но никъде нищо не намерих.

Ех какво нещо е съдбата.... Филм търсеше пък намери правилата на форума - точка 2.10

Може да го гледаш по телевизията. По която и програма там да го дават.

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятността клони към нула, тъй като сезонът вече е излъчен в ефира на bTV Медия Груп, а шанса някой да го е записал е нищожен. Възможно е бъдещо повторно излъчване на сезона след година-две, но без предварителна заявка на правилните за това места - ще бъде сухо

Редактирано от LinKuei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Втори и трети сезон ми излизат с бг аудио в един торент тракер p2pbg но не знам дали са читави :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 48 минути, eminem_vr написа:

Втори и трети сезон ми излизат с бг аудио в един торент тракер p2pbg но не знам дали са читави :) 

Seeders/Leechers -> 0/0
    Успех с намирането на заблудени пиъри с пуснат DHT...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 33 минути, LinKuei написа:

Seeders/Leechers -> 0/0
    Успех с намирането на заблудени пиъри с пуснат DHT...

Офффф... абе свалят си се перфектно и двата торента.... Какви DHT какви филми се вкарваш бе момче! Домашни нямаш ли да си пишеш. Яяяяя.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, eminem_vr написа:

Офффф... абе свалят си се перфектно и двата торента.... Какви DHT какви филми се вкарваш бе момче! Домашни нямаш ли да си пишеш. Яяяяя.....

Хайде ще те помоля не с този тон. Нито се познаваме, нито имам такова намерение... та поне с малко уважение ако обичаш. След като съм публикувал предходния си коментар, то е имало защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 45 минути, LinKuei написа:

Хайде ще те помоля не с този тон. Нито се познаваме, нито имам такова намерение... та поне с малко уважение ако обичаш. След като съм публикувал предходния си коментар, то е имало защо.

Ясно е че е имало защо... Да се правиш на много учен. Невронните ти мрежи са се оплели. Свалят се торентите, което е целта. DHT ли недостига не знам. Аз обичам като попушвам да има повече THC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.