Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Забелязва се, че това е почти нацяло изчезнало, обаче искам да си имам такъв бутон на сайта който в момента правя.А вероятно и заради различните опции на браузърите може би това не работи вече?

Опитвам се да при клик върху img file да адне букмарк за сайта, но не става, ако знаете нещо работещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от АЗззз
      Опасно ли е ако без да искаш глътнеш щипалка ? Смешно е , но аз се притеснявам
    • от bmwe60530d
      Здравейте, колеги преди една седмица си прецаках колата вкарах втория ключ и след това този който го ползвам редовно и колата просто не запали даже не върти стартера отидох в един сервиз и от там ми казаха че кодовете на ключа са се изтрили и поради тази причина не пали и ми казаха че трябва да занеса колата в бмв сервиз да ми инсталират нови кодове и след това ще запали, Та въпросът ми е дали някои е имал подобен проблем или знае горе долу колко струва това  с кодовете моля да сподели колата е е60 530д 2006 година. Благодаря предварително.

• от Gergicataa
      Здравейте ! Класната ми иска да направя лого за вратата на класа... Е дотук добре така изглежда ама трябва да има послание! Дайте идея за посланието или направете според ваш вкус лого и го качете Благодаря ви предварително! Старото ми лого беше такова ама никой не го хареса от класа...
    • от dreamlifebg
      Спешно ми трябва да си сменя айпито с руско или германско но да не е от бързите проксита които се разпадат през 10мин трябва ми да мога да го ползвам постоянно
    • от icefire3
      Хора моля ви помогнете.Четох много такива подобни теми в стил''син екран'' но моя проблем мисля че е по различен...

Та когато включа компютъра нали там почва да се зарежда......и ми излиза там един черен екран на който пише дали да стартирам компютъра нормално или с поправка(пише че е препоръчително.....Натискам на поправката и вървя по стъпките но каквото и да натисна пак стигам до този син екран или компютъра просто се рестартира или изключва.Просто не мога да си вляза в уиндоуса.....не ми е като на другите от време на време да им се появяват тези сини екрани ами на мен направо при включване се появява и не мога да вляза вътре.....Моля ви за съвети какво да правя.Ако някой има съвет как да оправя това......

Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.