Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми дадете мнения за тази кутия http://m.emag.bg/kutija-deepcool-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-blok-cherna-tesseract-sw/pd/DX3T5MBBM/ и дали поддържа  micro ATX  дъни платки

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам я същата поддържа големи(ATX) и малки(mATX) което значи че в твоя случай върши работа. Да те питам какви части ще слагаш вътре щото не е подходяща ако е амд или K процесори.

Редактирано от goodly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да имаш никакви ядове, но аз честно да ти кажа съм разочарован от точно този модел. 

Две предложения:

Zalman Case ATX Z1 NEO 53,38лв.

Segotep Polar Light, MiniTower 54лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DeepCool е куча марка. такава ли те кефи?:

http://www.sky.bg/details.aspx?id=29418

Известна фирма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре метална е, взимай нея!

Имам Cooler Master и Thermaltake извести имена. И съм доволен.

Но тез новите играчи Segotep и Raidmax ги избягвай. Правят ги красиви и за тази цена са ментета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май идва с един вентилатор провери! Поне още един вземи отпред отзад.

На снимката има отзад в описанието не видях.

А да пише два вентилатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си я поръчал, ти препоръчвам ако те дразни шума от вибриращите пластмасови чекмеджета, махни ненужните и остави само тези които ползваш. При мен беше тъка и бях много изнервен до такава степен че ми идваше да я нарежа с флекса. Шумна кутия, но за това което ще слагаш вътре няма да е проблем, защото горе долу е проветрива. Аз не съм доволен от нея и поради друга причина също. Има само един вентилатор отред и той не може да стигне до видеото защото му пречат металните пригради за хард дисковете. Та тоз вентилатор дори и хардовете едвам охлажда пък къде е видеото чак абсурдно е. Но точно този модел за мен е пълен провал за Deepcool !

Както казах на теб ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от ErethoroN
      Здравейте,
      Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.
      Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.
      Приемам предложения и оферти.
      Предварително благодаря!

• от PreDaT0Rrr
      Искам   мнения за тази кутия  http://m.emag.bg/kutija-segotep-blade-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-iztochnik-cherna-blade-bk/pd/DGK1ZYBBM/ 
    • от Joke3a
      Може ли да ви попитам тези кутий на Fujitsu с какви захранвания са Atx или някакви други и ако да , ако може да ми препоръчате най-евтиното такова каквото ми трябва за да го взема (500W) ми трябват . Става въпрос за кутията 
      Fujitsu Siemens Esprimo P5730 T
    • от ПерсиLFC
      Здравйете! Имам няколко въпроса към вас, или по-скоро мнения ще искам, така. Решил съм да си взимам нова кутия и нов охладител за процесора, доста сериозен охладител в сравнение със стоковия. Тъй като се занимавам с гейминг и стрийминг реших, че ще ми е нужно по-добро охлаждане за моя FX 6300, не е оувърклокван .. Спрял съм се на кутия с два вентилатора подарък и още 2 места за други - КУТИЯТА  / И разбира се охлаждане за процесора, защото стоковото не може да охлажда едновядрен процесор на 1,8 честота -ОХЛАЖДАНЕ  /  Според вас ще има ли разлика в самата производителност  и ще облекчи  ли работата на самите компоненти ?
      GPU - GTX 750 TI / RAM - 8 DDR3 / CPU - FX 6300 3,5 GHZ / Motherboard- куче  asrok 960gc-gs /

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.