Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми дадете мнения за тази кутия http://m.emag.bg/kutija-deepcool-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-blok-cherna-tesseract-sw/pd/DX3T5MBBM/ и дали поддържа  micro ATX  дъни платки

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам я същата поддържа големи(ATX) и малки(mATX) което значи че в твоя случай върши работа. Да те питам какви части ще слагаш вътре щото не е подходяща ако е амд или K процесори.

Редактирано от goodly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да имаш никакви ядове, но аз честно да ти кажа съм разочарован от точно този модел. 

Две предложения:

Zalman Case ATX Z1 NEO 53,38лв.

Segotep Polar Light, MiniTower 54лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре метална е, взимай нея!

Имам Cooler Master и Thermaltake извести имена. И съм доволен.

Но тез новите играчи Segotep и Raidmax ги избягвай. Правят ги красиви и за тази цена са ментета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Май идва с един вентилатор провери! Поне още един вземи отпред отзад.

На снимката има отзад в описанието не видях.

А да пише два вентилатора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом си я поръчал, ти препоръчвам ако те дразни шума от вибриращите пластмасови чекмеджета, махни ненужните и остави само тези които ползваш. При мен беше тъка и бях много изнервен до такава степен че ми идваше да я нарежа с флекса. Шумна кутия, но за това което ще слагаш вътре няма да е проблем, защото горе долу е проветрива. Аз не съм доволен от нея и поради друга причина също. Има само един вентилатор отред и той не може да стигне до видеото защото му пречат металните пригради за хард дисковете. Та тоз вентилатор дори и хардовете едвам охлажда пък къде е видеото чак абсурдно е. Но точно този модел за мен е пълен провал за Deepcool !

Както казах на теб ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ErethoroN
        Здравейте,
        Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.
        Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.
        Приемам предложения и оферти.
        Предварително благодаря!

• от PreDaT0Rrr
         Искам   мнения за тази кутия  http://m.emag.bg/kutija-segotep-blade-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-iztochnik-cherna-blade-bk/pd/DGK1ZYBBM/ 
      • от Joke3a
        Може ли да ви попитам тези кутий на Fujitsu с какви захранвания са Atx или някакви други и ако да , ако може да ми препоръчате най-евтиното такова каквото ми трябва за да го взема (500W) ми трябват . Става въпрос за кутията 
        Fujitsu Siemens Esprimo P5730 T
      • от ПерсиLFC
        Здравйете! Имам няколко въпроса към вас, или по-скоро мнения ще искам, така. Решил съм да си взимам нова кутия и нов охладител за процесора, доста сериозен охладител в сравнение със стоковия. Тъй като се занимавам с гейминг и стрийминг реших, че ще ми е нужно по-добро охлаждане за моя FX 6300, не е оувърклокван .. Спрял съм се на кутия с два вентилатора подарък и още 2 места за други - КУТИЯТА  / И разбира се охлаждане за процесора, защото стоковото не може да охлажда едновядрен процесор на 1,8 честота -ОХЛАЖДАНЕ  /  Според вас ще има ли разлика в самата производителност  и ще облекчи  ли работата на самите компоненти ?
        GPU - GTX 750 TI / RAM - 8 DDR3 / CPU - FX 6300 3,5 GHZ / Motherboard- куче  asrok 960gc-gs /

• от icaka9
        искам да е нещо до 60-65лв. MAX, Mid-Tower, захранването да е доло и по възможност с синьо, че такъв ми е Rig-a.....за сега съм се спрял на това: http://nikem-bg.net/computer-components/Zalman-Case-ATX-Z1-NEO/ но не знам дали е OK защото е с 2 вкарващи и само 1 изкарващ, а бях чел, че това не е хубаво да има повече вкарващи отколкото изкарващи ?? Благодаря на отзовалите се !!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.