Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,

Имам проблем с поставена карта памет в мобилен апарат. Ето мобилния ми апарат - http://elitmobil.bg/globul-m100 Преди година имаше промоция и ми го дадоха с мобилен пакет. От стария си смартфон взех картата памет ( microSD ) и му я поставих. Но резултат - никакъв. Къде може да е проблема.

Описанието е същото.

Вътрешна памет16 MB, за използване от потребителя - 6.8 MB

Слот за картаmicroSD, до 8 GB

Но не я ли вижда картата ли, кво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай ръчно да я монтираш:
    http://www.wikihow.com/Mount-an-SD-Card
    като пропуснеш т.3 от първия начин
    Ако не помогне, я закачи на компютър и направи проверка на файловата система.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слава богу имам  Mini Card Reader 4 in 1  под ръка, но уви не я чете. Големите карти ги чете, но тази не иска. 

Иначе когато работех със смартфона преди година все ми изписваше моля поставете картата памет и все ядове имах. В резултат на което все трябваше да изключвам и включвам смартфона.

А се надявах да кача музика на нея ( 2 GB е ) и да слушам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Батман написа:

Слава богу имам  Mini Card Reader 4 in 1  под ръка, но уви не я чете. Големите карти ги чете, но тази не иска. 

Тази я остави, и си купи друга явно картата ти памет е дефектна, или казано просто развалена. Ако искаш си я купи от интернет. 

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 5.10.2016 г. в 15:24, NBS 9322 написа:

Тази я остави, и си купи друга явно картата ти памет е дефектна, или казано просто развалена. Ако искаш си я купи от интернет. 

А цените какви са? Искам нещо добро и стабилно. Да не стане така че на 3-тия ден да се развали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 22 часа, Батман написа:

А цените какви са? Искам нещо добро и стабилно. Да не стане така че на 3-тия ден да се развали

Разгледай си ги да речем в E-mag; http://www.emag.bg/karti-pamet/c?ref=hp_menu_link_233_9&tree_ref=296&type=menu_tree  Но изчакай до Black Friday, за да може да се възползваш от намаление.  Вземи си нещо доказало се с год. напр. като San Disk, Kingston, Samsung и т.н.

Моята си я бях взел от Olx, не разопакова на ''Kingston 8gb Cl 4''ползвам я на таблет.  Взех я  на много добра цена! 

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.