Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Преди години бях сключил договор с М-тел и взех телефон Nokia C1-01. 

Договорът отдавна изтече, реших да сключа договор с друг оператор, но не приема SIM-картата. "Телефонът има ограничения"

При поискване на код за отключване на М-тел казаха, че ще го дадат, ако отново преподпиша с тях.  

Та въпросът ми е има ли някакъв начин за разкодирване? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 5 минути, georgi_98 написа:

Здравейте!

Преди години бях сключил договор с М-тел и взех телефон Nokia C1-01. 

Договорът отдавна изтече, реших да сключа договор с друг оператор, но не приема SIM-картата. "Телефонът има ограничения"

При поискване на код за отключване на М-тел казаха, че ще го дадат, ако отново преподпиша с тях.  

Та въпросът ми е има ли някакъв начин за разкодирване? 

Щом сте изплатили договора си и телефона те са длъжни да ви предоставят кода. Натиснете ги

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отидох отново в друг офис на М-тел. 

Казаха ми да звънна на един номер, който те препраща до оператор на М-тел. Той пък от своя страна да пратя СМС на 1588 с IMEI на телефона. 

Пратих, но уловката бе, че трябва да е от абонат на М-тел. Звънях на оператор и ми казаха, че само това е начинът, да накарам някой абонат на М-тел да прати смс. Отново ми предложиха договор.

Накарах една приятелка да прати и й изпратиха инструкции. И за да го разкодирам ОТНОВО ми трябваше активна карта на М-тел. 

След много главоболия и 2 грепни опита /при 3-ти телефонът се блокира нацяло/, телефонът е разкодиран.

Благодаря на отговорилите! :) 

Редактирано от georgi_98 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.