Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!На скоро ми се случи следния проблем.Като набера някой в скайп той ме чува,но ако пусна музика или звуков клип,той чува мен,но не чува музиката.Попринцип съм на колони и до преди няколко седмици се чуваше,но преди 1-2 седмици,като пусна някакъв клип или музика,на човека с когото говорим той не я чува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако споделиш какво устройство ползваш (комп, таблет, телефон) и каква ОС - може би ще е по-лесно за отгатване.

Поначало Скайп и другите подобни приложения има функция за орязване на страничните звуци. Тоест - това което се чува през високоговорителите, не минава (обратно) през микрофона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам компютър (Windows 7 64 bit).И попринцип до преди няколко седмици нямах този проблем всички странични звуци се чуваха от човека в дискусията.

преди 5 часа, jhoro написа:

Ако споделиш какво устройство ползваш (комп, таблет, телефон) и каква ОС - може би ще е по-лесно за отгатване.

Поначало Скайп и другите подобни приложения има функция за орязване на страничните звуци. Тоест - това което се чува през високоговорителите, не минава (обратно) през микрофона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвал ли си чрез Skype for web ? https://web.skype.com/

Може да се наложи да влезеш чрез Internet Explorer и да инсталираш един плъгин, за да може да звъниш ... При мене през Opera например не ми дава. През Chrome става де. Само с видео разговорите има проблеми, но то и през самата програма ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.