Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Притежавам Ноут 3 но от известно време се колебая дали да не си и взема S6edge ? Нямам никакви проблеми с Ноута, но ми се иска малко по-малък като размер телефон.Друга причина е дизайна на С-ката който е тотално различен от този на Ноута.Според вас добре ли е да направя подобна смяна на телефоните ?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен след Note 3 реалният прогрес при телефоните замря. Не е водоустойчив и подобни глезотии, но като екран/мощност/качество повече няма да намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, bijutero написа:

Здравейте ! Притежавам Ноут 3 но от известно време се колебая дали да не си и взема S6edge ? Нямам никакви проблеми с Ноута, но ми се иска малко по-малък като размер телефон.Друга причина е дизайна на С-ката който е тотално различен от този на Ноута.Според вас добре ли е да направя подобна смяна на телефоните ?

Ако имаш излишни пари го вземи s6 edge ,в противен случай си ползвай note 3 ,който не е по -лош в нищо,освен че е по-стар което лично за мен не е фактор в случая.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди си сменях телефоните всяка година. След Note 2 бях силно възхитен от тройката. Следващите 2 модела обаче бяха силно разочарование и си купих NEXUS 6, който е жесток за медия, но куца откъм размери, батерия и липса на хардуерни бутони. Дадох го на дъщеря си и се върнах към дъртия Note 3 в очакване на нещо по-добро.

Edge - никога! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, BreakPoint написа:

S6 естествено.

Не казваш какво е същественото за твоя случай като потребител.

Кое му е "естественото"? Кое е това гето получаваш от S6, но го няма в  Note 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, zemonti написа:

Не казваш какво е същественото за твоя случай като потребител.

Ами пластмасата.

Стъклото версия 4.

f/1.9

Дисплея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, zemonti написа:

За друго не знам, но камерата на S6 е доста по-добра.
Както и дисплея на S6 e 577 ppi pixel density, а Note 3 е с 386.
Резолюцията също е 1440 x 2560 pixels срещу 1080 x 1920 pixels при Note 3.

Има си разлики и то не е една...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, algor написа:

Благодаря за допълнението. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, algor написа:

Камерата наистина е малко по-добра, но разликата хич, не е толкова впечатляваща.

Thumbnails.jpg

Резолюцията на дисплея, плътността, резолюцията на камерите, скоростта на процесора... това всичкото са маркетингови трикове за да накарат да се ъпгрейднеш следващия модел и да им кохнеш една шапка пари. Само сифри без никакво реално видимо предимство.

Не ме разбирай погрешно. Не плямпам на принципа "гроздето е кисело". Имам бюджета и неколкократно съм имал повода да се поглезя с новия модел, но конкретно при Самсунг след Ноут 3 единствената съществена новост е Edge което мен не ме устройва. Да го направят вдлъбнат, или гъвкав - ок, ама заоблен навън е безсмислена лигавщина.

Ако си строша телефона със сигурност ще си взема по-нов модел, но иначе телефонната индустрия за мен е в застой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, zemonti написа:

Камерата наистина е малко по-добра, но разликата хич, не е толкова впечатляваща.

Thumbnails.jpg

Резолюцията на дисплея, плътността, резолюцията на камерите, скоростта на процесора... това всичкото са маркетингови трикове за да накарат да се ъпгрейднеш следващия модел и да им кохнеш една шапка пари. Само сифри без никакво реално видимо предимство.

Не ме разбирай погрешно. Не плямпам на принципа "гроздето е кисело". Имам бюджета и неколкократно съм имал повода да се поглезя с новия модел, но конкретно при Самсунг след Ноут 3 единствената съществена новост е Edge което мен не ме устройва. Да го направят вдлъбнат, или гъвкав - ок, ама заоблен навън е безсмислена лигавщина.

Ако си строша телефона със сигурност ще си взема по-нов модел, но иначе телефонната индустрия за мен е в застой.

Аз лично не виждам снимки от Galaxy S6!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, BreakPoint написа:

Аз лично не виждам снимки от Galaxy S6!

Извинявам се. Камерата на S6 е аналогична на Note 5, а не на  Note 4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, zemonti написа:

Извинявам се. Камерата на S6 е аналогична на Note 5, а не на  Note 4.

Няма за какво да се извиняваш човек.

Това е просто форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, zemonti написа:

Не съм съгласен да сравняваме камери със снимки през деня.
От две години насам избирам апарат с предпочитания за камера, която снима адеватно при намалена светлина.
Вече и най-елементарните китайчета вадят задоволителни снимки на светло и това не е критерий.
f/1.9 при S6 слага в малкия си джоб f/2.2 при Note 3 и можем (ако желаете) да ги сравняваме когато и където кажете.

А относно това кой е заоблен и кефа на потребителите - уверявам ви, че това, което не ви кефи вас, в същия момент кефи друг човек, а аз съм един от кефещите се на заобления дисплей.
Но това е въпрос на вкус, а не качество за сравнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, algor написа:

А относно това кой е заоблен и кефа на потребителите - уверявам ви, че това, което не ви кефи вас, в същия момент кефи друг човек, а аз съм един от кефещите се на заобления дисплей.
Но това е въпрос на вкус, а не качество за сравнение.

Именно за това написах изрично какви са МОИТЕ предпочитания и попитах съфорумника на какво се базират неговите.

Тъпо е да се каже, че единият е просто "по-добър" за всеки вид потребител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.