Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам алкател поп ц5 5036х но като се опитам да кача андроид от sp flash tool ми показва този еррор http://prikachi.com/images.php?images/329/8976329E.jpg телефона си работеше но камерата не можех да пусна забиваше и реших да го направя и без да искам форматирах телефона сега не се включва само свети лед лампата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи reset на телефона както се прави в YouTube нещо си объркал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Person написа:

Направи reset на телефона както се прави в YouTube нещо си объркал.

имаш предвит хард ресет ли ? как да го направя този ресет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Петър Чакъров написа:

имаш предвит хард ресет ли ? как да го направя този ресет

То няма значение дали е hard reset всички правят едно и също - изчистване до фабрични настройки, но трябва да си синхронизирал за да ти се запазят контактите. Това ще го видиш в YouTube.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Person написа:

То няма значение дали е hard reset всички правят едно и също - изчистване до фабрични настройки, но трябва да си синхронизирал за да ти се запазят контактите. Това ще го видиш в YouTube.

Телефона не се включва само свети лед лампата за зареждане 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-напред, задържаш volume up бутона и вкарваш кабела. (без да пипаш power бутона) След това отиваш в секцията "Format" и след това флашваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, niki292002 написа:

Най-напред, задържаш volume up бутона и вкарваш кабела. (без да пипаш power бутона) След това отиваш в секцията "Format" и след това флашваш. 

Задържам копчето на горе без да натискам бутона за включване влизам във секция формат натискам старт да форматира излиза долу червената лента стига до 100% и излиза пак тази грешка показана на снимката по отгоре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Петър Чакъров написа:

Задържам копчето на горе без да натискам бутона за включване влизам във секция формат натискам старт да форматира излиза долу червената лента стига до 100% и излиза пак тази грешка показана на снимката по отгоре

Я влезни в Device Manager и виж дали излиза като някакво Mediatek устройство, или пък като неизвестно.

П.П. Инсталирал ли си дравйерите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Я влезни в Device Manager и виж дали излиза като някакво Mediatek устройство, или пък като неизвестно.

П.П. Инсталирал ли си дравйерите ?

качих андроида ама след логото черен екран и така стой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв формат бе? Човекът си е втухлил телефона. Докато  не намери и флашне верния ром няма да стане.

А през годините сума телефони и таблети съм изхвърлил поради липса на такъв.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, zemonti написа:

Какъв формат бе? Човекът си е втухлил телефона. Докато  не намери и флашне верния ром няма да стане.

преди не се включваше изобщо но чрез андроид тоол качих ром за ц5 сега показва логото и след него черен екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава, че в устройството още има надежда ,  но за някои андроиди просто не съществува firmware (или ROM) за сваляне в Интернет. Трябва да е АБСОЛЮТНО същия. Софтуер за азиатския модел рядко работи на европейски/американски,даже и да се води същия.

Успех с търсенето и пробването. 

Редактирано от zemonti (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, zemonti написа:

Това означава, че в устройството още има надежда ,  но за някои андроиди просто не съществува firmware (или ROM) за сваляне в Интернет. Трябва да е АБСОЛЮТНО същия. Софтуер за азиатския модел рядко работи на европейски/американски,даже и да се води същия.

Успех с търсенето и пробването. 

Благодаря за съвета послушах те изтеглих азиатски ром и го качих благодаря :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че си се оправил, но има и инструмент за връщане на стоково състояние - http://www.alcatel-mobile.com/global-en/support/product?id=333&model=POP C5 за другия път да знаеш, а може и на някой друг да му послужи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, The Owl написа:

Гледам, че си се оправил, но има и инструмент за връщане на стоково състояние - http://www.alcatel-mobile.com/global-en/support/product?id=333&model=POP C5 за другия път да знаеш, а може и на някой друг да му послужи.

знам я програмата тя беше първата която съм свалил да си оправя телефона но ми дава грешка когато свържа телефона повтарях 2 стъпка да извадя батерията и да я поставя пак и пак се повтаря .. андроид тоол ми свърши идеална работа според мен по добра програма няма. за тези китайски телефони

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2016 г. в 2:27, zemonti написа:

кирпич сделал, :D иначе да само офишъла с SP Flashtool но преди флашването провери пак  за адб драйвърите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/4/2016 в 2:27, zemonti написа:

Какъв формат бе? 

Шарен. Един C7 въпреки наличието на стоков фърмуер, не можах да го флашна. (винаги ми излизаше някаква грешка) Като направих пълен формат, се флашна от първия път.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.12.2016 г. в 21:33, Петър Чакъров написа:

на 5.12.2016 г. в 10:48, Петър Чакъров написа:

знам я програмата тя беше първата която съм свалил да си оправя телефона но ми дава грешка когато свържа телефона повтарях 2 стъпка да извадя батерията и да я поставя пак и пак се повтаря .. андроид тоол ми свърши идеална работа според мен по добра програма няма. за тези китайски телефони

Ми окей за тва още тролим ънинстал адб драйвърите,рестартираме компа инсталираме ги пак и след това както ситребе с SP-ТО,малко отклонение има вече метод за дебъгване и на куалкоми и медиатеци с домашен j-tag конектор и резистори ама явно не четеме само  хейтим(шегувам се)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.