Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам дали някои знае да съществува моднато приложение на играта или пък да има начин да се купуват нещата в играта(Без руут). Благорадя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те, като цяло се купуват диамантите и монетите от мобилното приложение. А всичко останало за развиването на играта се купува с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся няма се разпростирам щот ше ме плеснат през устата. Ама ако на поразия теглиш моднати приложения най-вероятно са моднати и за друга ползва..(Няма безплатен обяд).

Да има няколко начина за манипулиране на стойностите в игра, но без руут е малко вероятно да се направи нещо.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е ясно, че мога да го купя от приложението, аз играя играта от известно време, ама искам от друг профил от друг телефон да си поиграя малко и да се развивам по-бързо ако ме разбирате( да мина по тънката линия).

@Mr.n0b0dy Сподели какви са тези начини за манипулиране, ако не искаш да пишеш в темата ми пиши на ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из интернет има достатъчно материял за модифициране на АПК. Било то с приложения или разглобяването им на компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Borrislav Lazarov написа:

На мен ми е ясно, че мога да го купя от приложението, аз играя играта от известно време, ама искам от друг профил от друг телефон да си поиграя малко и да се развивам по-бързо ако ме разбирате( да мина по тънката линия).

@Mr.n0b0dy Сподели какви са тези начини за манипулиране, ако не искаш да пишеш в темата ми пиши на ЛС.

Е, и аз така играех, имам две ферми и яко клецах :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Mr.n0b0dy написа:

Из интернет има достатъчно материял за модифициране на АПК. Било то с приложения или разглобяването им на компютър.

Ако не си разбрал питам за конкретно приложение, с което мога да си свърша работа, а не къде има такова приложение. Като не знаеш и не можеш да ми помогнеш по-добре не ми пиши в темата да си правиш мнения. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lucky Patcher, което трудно се намира и най-вероятно ще свалиш някой клонинг и после аз да съм виновен. 

П.С работи и без руут ако знаеш как да си закърпиш апчето, също така се премахват и реклами. Първо не е зле да се почете из гоглето защото не мога да обяснявам 4 абзаца как се декомпилира апк или защо не работят без руут този тип апове?

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип знам за Lucky Patcher и пробвах с него с основния метод, ама явно има други тънкости, с които не съм запознат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не работи значи не работи то си има бутончета и си пише и превод има даже. Самият създател казва не работи с всички приложения, това не значи, че е развален просто приложенията не са програмирани по-такъв начин и за да избегнат стандартните "трикове".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де ясно, аз именно заради това пуснах тема да попитам дали има други начини за модване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другото е с манипулация на стойностите в игра което изисква руут.  Другото с разглобяването на апк.. ее там вече се изискват стабилни знания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип не ме бърка да си руутна телефона, ама не намирам читава тема с хубаво обяснение или не съвпада модела, за който е руута (Galaxy s6 edge SM-G925F)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можеш да намериш защото по-новите версий на андроид са с пачнати уязвимости е естествено това не означава, че не могат да се намерят експлоити просто повече търсене трябва ако въобще има постнати някъде из XDA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.