Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ми препоръчате SSD до 100 лв на него ще бъде само единствено Windows нищо друго та имам и някой въпроси кутията ми е Zalman z1 neo та видях че имам място за SSD има ли значение къде ще бъде защото както се оказва май няма да ми стигне кабела до там където стандартно се слага SSD-то също така искам да попитам примерно ако махна Windows-a от хард диска който ми е 100 gb просто изтрия самия дял после просто да си ги възтановя към Локален диск D ще има ли някакъв проблем харда да няма никакъв Windows и също така заслужава ли SSD защото четох че нямат много дълъг живот

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=11503&search=ssd+sandisk

Добър диск но няма наличност.

Редактирано от Колчо (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със това http://www.emag.bg/solid-state-drive-ssd-kingston-ssdnow-uv400-120gb-2-5-sata-iii-suv400s37-120g/pd/DW25R3BBM/ само че 240GB windows зарежда за 12 секунди .

Редактирано от PreDaT0Rrr (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето се оказа че SSD повечето хора го взимат заради бързото пускане на програми и най вече Windows-a което за мен е адски смешно  благодаря на отзовалите се по темата затворете темата 

Редактирано от The-Walk!nG-Dead (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.