Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!  Въпроса ми е....Как мога да блокирам тел. номер  от мобилния си телефон така че да не може се свързва с мен. Марката на телефона е Globul M100.

Редактирано от NBS 9322 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Натискаш Продължително На Номера От Контактите И Ти Излиза Падащо Меню. Оттам Блокираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Momolord написа:

Натискаш Продължително На Номера От Контактите И Ти Излиза Падащо Меню. Оттам Блокираш.

Имам само ''добави към Черен списък', но това не помага... Преди имах друг тел. на който ставаше по-елементарно.... но всичко с времето се разваля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има  разни приложения...  https://play.google.com/store/search?q=call+blocker&c=apps&docType=1&sp=CAFiDgoMY2FsbCBibG9ja2VyegUYAMABAooBAggB:S:ANO1ljK7Wrc

SAMSUNG са най-развити в това отношение без инсталрането на допълнителни програмки.

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, Freem@n написа:

Има  разни приложения...  https://play.google.com/store/search?q=call+blocker&c=apps&docType=1&sp=CAFiDgoMY2FsbCBibG9ja2VyegUYAMABAooBAggB:S:ANO1ljK7Wrc

SAMSUNG са най-развити в това отношение без инсталрането на допълнителни програмки.

Това не е смартфон! а обикновен мобилен....Globul M100.  Поразрових се в настройте му, и се получи! 

Направих го така: меню> настройки>Настройки на повикване>Разширени настройки>''Черен списък''> Отхвърли номерата от ''Черен списък'', натискам ок, и готово! 

П.С - Благодаря за отделеното внимание!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте отново.... Днес на телефона ми изписа непознат тел. номер.... Въпреки че съм го настроил автоматично да отхвърля непознати номера тел. ги приема!. За жалост е пълно е с идиотчета които нямат кво да правят.... налучкват си някъв номер... и са правят на интересни след това. Направил съм и снимки, всички настройки са си както трябва да бъдат.

П.С- След като не му се получи ролята на ''оператор'' от ''Телекомуникационна фирма'' ми затвори. 

PIC_0634.JPG

PIC_0636.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.