Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Поради желанието за доминация над всички социални мрежи и услуги фейсбук стигна твърде далеч когато снапчат отказа да се продаде.. Та решиха да си го върнат с копиране на дизайна и функциите.. И случайно ъпдейтнах месинджър и хоп почти 500мб приложение с всякакви бляскави и ненужни джунджорий който ти изтискват батерията и трафика. Така малко се поовлякох тук, но знам.. трябваше да си правя бекъп на апк-то а на тези из интернет не им се доверявам защото много лесно някой може да добви редче в кода и да си лапнал въдицата, та разрових се и разбрах, че фейсбук имат и XAMPP сървър, изтеглих си ChatSecure защото си е всичко в едно. Но след това установих, че фейсбук са спрели този сървър. 

Четох из Stack Overflow, че може да се форкне и да си го добавиш в свое приложение самото апи, но си иска кодене и никой не ти го дава на говово като прост УРЛ адрес..

( On April 30, 2014, we announced the deprecation of the XMPP Chat API as part of the release of Platform API v2.0. ) Та за да можеш да си използваш само месинджър.. и нищо друго.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Mr.n0b0dy написа:

трябваше да си правя бекъп на апк-то

И какво постигаш с този бекъп? Мислиш да го върнеш ли? Утре ще ти турят ъпдейт. Смяташ ли, че можеш да го заобиколиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми просто няма да ъпдейтвам.. То да го заобиколя не мога. Нищо не пречи да си получавам само съобщенията. Е ся някой ако ми изпрати нещо с актуалните функций, сигурно ще се появяват някой извънземни символи заради старата версия..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ми просто няма да ъпдейтвам..

При мен андроида държи да обнови всички приложения и трябва да се съглася кога да се случи това. Съглася ли се за едно единствено - започва да ги изрежда едно по едно и останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да достадно е.. Аз съм си махнал тикчето и не ми ги актуализира автоматично. Ръчно си го правя всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опиташ Lite версията на фейсбук. Тежи около 2 МБ и поддържа основните функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може да опиташ Lite версията на фейсбук. Тежи около 2 МБ и поддържа основните функции.

Да, но той се използва за браузване на фейсбук не за чат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За приемане и изпращане на съобщения също става, не е като истински чат, но бива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.