Премини към съдържанието
Deco^^

Проблем със записване на музика на флашка за кола...

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Имам 3 флашки.Едната е kingston(8гб), другите 2 са тошиба(4ГБ) и са едни и същи, обаче имам проблем с една от флашките на тошиба.Когато запиша музика не ми я отчита, а с другите 2 нямам проблем...Въпроса ми е на какъв формат да форматирам флашката FAT, FAT32, NTFS и да пробвам да запиша пак файлове за да не е проблема от там ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NTFS ти е излишна със сигурност. Прoвери другите две флашки, които ги отчита на каква файлова система са.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Deco^^ написа:

Здравейте, 

Имам 3 флашки.Едната е kingston(8гб), другите 2 са тошиба(4ГБ) и са едни и същи, обаче имам проблем с една от флашките на тошиба.Когато запиша музика не ми я отчита, а с другите 2 нямам проблем...Въпроса ми е на какъв формат да форматирам флашката FAT, FAT32, NTFS и да пробвам да запиша пак файлове за да не е проблема от там ...

FAT, другото не е нужно а и е напълно възможно музикалната система да не може да чете друго

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи проблемната флашка е на NTFS формат в момента.Явно това е проблема, сега ще пробвам само FAT, а другите 2 флашки са на FAT32.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирай на FAT32 :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Deco^^ написа:

Значи проблемната флашка е на NTFS формат в момента.Явно това е проблема, сега ще пробвам само FAT, а другите 2 флашки са на FAT32.

ФАТ, ФАТ32 разликата е само в максималния размер на файловата система

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирах на FAT32 и стана! :) Благодаря и на двама ви за информацията и помощта! :)  Темата може да се заключва

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.