Премини към съдържанието
HAZARD

Проблем при преинсталиране на Уиндовс на нов лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте колеги ! значи проблема е следният - вчера купих нов лаптоп ,беше без ОС когато аз го взех и реших да му преинсталирам Уиндовс 7 от флашка , при опитам да инсталирам , изписва ми една грешка - Липсва нужно CD/DVD дисково устройство. Ако имате външно флопидисково устройство включете го сега  ,търсих но не можах да намеря решение на проблема , лаптопа го взех от Емаг беше без дискове 

Модела на лаптопа е Lenovo ideapad 110 - 15lBR

моля помогнете , поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какви дискове искаш да ти дадат, за FreeDOS ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

И какви дискове искаш да ти дадат, за FreeDOS ли?

мислех ,че проблема идва от липса на драйвери ,тогава от какво може да е ??

преди когато купих компютър пак беше с FreeDOS , но си имаше дискове с драйвери .

Редактирано от HAZARD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери може да си изтеглиш от сайта на Леново ама те се слагат след като си инсталирал вече Windows-a, а не преди него

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флашката в USB 3.0 порт ли е, като инсталираш? Опитай в USB 2.0 .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тъп Но Грозен
      Здравейте колеги, имам нужда от вашата помощ. Става въпрос за преинсталирането на windows7. Имам си boot флашка, с която всеки път си преинсталирам компютъра, обаче сега имам доста странен проблем. Когато вляза в boot менюто и дам boot да се изпълни през плашката, не ме вкарва в boot менюто да избера къде да се инсталира windowsa и съответно да изтрия дяла с старият windows, а директно ме праща от мястото директно на инслирането на windowsa, с 2 думи се пропуска 1 стъпка.

Моля за помощ, че подобно нещо до момента не ми се е случвало.
    • от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
    • от asdfj
      Привет.Извинявам се ако темата вече съществува.С лаптоп Lenovo g50 чисто нов закупен от Технополис,с който съм на уиндоус 8 искам да го преинсталирам,.Обаче проблема е там,че имам записани дискове и на 8-цата и на 7цата и когато рестартирам компютъра,не тръгва диска.Преди съм преинсталирал само XP и не ми се беше случвало подобно нещо..Ако може някак да ми помогнете, как да подкарам диска и къде може да е проблема.Компютъра по принцип чете CD/DVD,пробвах различни комбинации като F2,F12, и т.н.Благодаря предварително.
    • от ایوانف دیمیتار
      Здравейте, не знам дали тук е мястото, но ако не е ще съм благодаррен да ми напишете къде да я пусна  
      И така, имам проблем с преинсталирането на един лаптоп с Уиндоус 7 стига ми до ''Setup is seting'' и курсора на мишката се върти в продължение на 3 часа вече , първия път започна и самата преинсталация,но  спря нещо и не успях да разбера какъв беше проблема, ако някой има някаква идея от какво може да е да пише  Благодаря на отзовалите се предварително
    • от mimincetu7
      Здравейте, отново! Бих искала да ви попитам как да преинсталирам компютъра си добре и да се отърва от предишните ми проблеми които съм имала. Пробвах да си преинсталирам компютъра като сложих диска и рестартирах компютъра. Форматирах двата диска но нищо. Бихте ли ми помогнали да си го оправя така че все едно е бил на сервиз? Така все едно никаква преинсталация не правя само където приложенията ми се загубват но за нищо  Благодаря ви предварително. Това ми е много спешно!!! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.