Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Зимно яке от естествена кожа - къде? Русе или Варна. В Русе обиколих няколко магазина, но не ми казват произход на якетата, да не говорим, че нямат етикети със знак или нещо да удостовери, че е естествена кожа. Да не говоря, че после като се поразрових в интернет се оказа, че 3 от магазините са собственост на един човек. Много ме съмнява да са ментета якетата, които гледах. Ако някой си е купувал или има познати, които са доволни от конкретен магазин, би било полезно да споделите. :)

Редактирано от Stoichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stoichev написа:

Зимно яке от естествена кожа - къде? Русе или Варна. В Русе обиколих няколко магазина, но не ми казват произход на якетата, да не говорим, че нямат етикети със знак или нещо да удостовери, че е естествена кожа. Да не говоря, че после като се поразрових в интернет се оказа, че 3 от магазините са собственост на един човек. Много ме съмнява да са ментета, якетата които гледах. Ако някой си е купувал или има познати, който са доволни от конкретен магазин, би било полезно да споделите. :)

Алиекспрес? :) Не искам да правя реклама на сайта за това няма линкове, ама ако си навит да изчакаш доставка около 14-20 дни там имаш избор огромен и цените са доста по-ниски. Има и безплатна доставка н а повечето артикули. Не боли да погледнеш. Дрехи трудно се поръчват по нета, ама там може и да върнеш доставката ако не си доволен. Свързано е с малко разправии обаче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха, викаш тея от магазина ще ми го продадат с надценка същото яке. :rolleyes: Разглеждал съм там, но не намерих от естествена кожа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Stoichev написа:

Аха, викаш тея от магазина ще ми го продадат с надценка същото яке. :rolleyes: Разглеждал съм там, но не намерих от естествена кожа.

Има ама го няма като категория само естествена кожа. PU Leather и Faux Leather са изкуствеени. Genuine Leather дето пише са естествените. А то си личи и по цената. За 30$ няма естествена кожа :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На митрон има хубави, но някакви мнения за фирмата и качеството на продуктите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://otgovoru.com/moda/9754-kak-da-izberete-kozheno-yake.html 

това на какъв език е писано или може би са променили правописа откакто съм ходил на училище.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ined написа:

това на какъв език е писано или може би са променили правописа откакто съм ходил на училище.

доколкото разбрах това е руски сайт,може би някой руснак е превеждал на български с гоогле-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с докосване може да разбереш дали е истинска кожата или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Desdinova написа:

Само с докосване може да разбереш дали е истинска кожата или не.

Първо това почти със сигурност научно погледнато е невярно твърдение. Второ - кой е казал че няма да я докосва кожата? Нали ще си купи яке да го носи. И по интернет да го купи пак ще го докосва... И то така ще го докосва че....

Към автора - ето ти и линк дето съм си направил труда да ти е от полза, а не просто да ти плесна на алито линк с търсене дето показва изкуствена кожа само, както по-нагоре са ти дали. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

Spoiler

Връхни дрехи от кожа винаги се радва на голямо търсене благодарение на удобството, красотата, надеждна защита от атмосферни влияния и практичност. Якета от кожа е неизменно актуална и лесно се носят няколко сезона, но малко хора знаят, как правилно да изберете кожено яке. Да, с удоволствие носите нещо дълго време, е необходимо да се даде достатъчно време за пазаруване и да знаете, че на първо място да се обърне внимание.

Избор на якета: производител

Най-важното - това, разбира се, производител. По-добре да си яке в магазина, а не на пазарите, в такъв случай по-малко възможност за закупуване на лошото качество на стоката, а след това още и не се намери на продавача. Китайското производство не заслужава внимание, след като Корея и Турция могат да угодят на качество на кожата и на приемлива цена. Страната, правец надеждни производители на изделия от кожа - това е Италия, Швеция, Финландия, Канада, Великобритания. Качеството на якета от тези страни ще бъде на необходимото ниво.

Как да се определи качеството на кожата?

Овче или телешка кожа - най-добрият материал за производство на облекло. Яке от кожа на бизон или бик, ще ви впечатли със своята устойчивост към външни въздействия, а свинско, напротив, бързо ще загуби първоначалния си вид, въпреки че ще струва значително по-евтино. Въпреки уверения на продавача, проверете, дали кожата е естествена е използвана при пошиве. Ако kapnut вода на повърхността на сака, естествена кожа, поглъща го и потемнеет, а на изкуствена остане капка. Освен това, можете просто да държи нещо в ръцете си, кожата ще стане по-топла от вашите дланите, а заместител няма да стане.
Дебелината на кожата трябва да бъде една и съща навсякъде. Има случаи, когато, за да се пести производител използва кожата с по-ниско качество в областта на подмишниците или в задната част на яката. Кожата е лош шалове се бели, ако я леко поскрести, а некачествена боя ще остане влажен забрадка или салфетка. Не се колебайте да се провери покупаемую нещо, поскребите нокът, разтрийте леко натопен във вода носовым с шал, така ще можете да се уверите в качеството на продукта.
Подплата на якето може да се кожа или тъкан. Натуральность кожа лесно да се провери, достатъчно подпалиха няколко косъма. Изкуствена кожа изгаря по-бързо и няма да има специфичен мирис, а "на живо" ще миришат палеными коса или овчиной. Сред филтър подкладок е за предпочитане вискоза по силата на това, че тя е по-стегната полиестер и продължи по-дълго.
Крайната фаза трябва да станат гладки, чисти шевове и работеща светкавица. Ако всички изброени етапи на избор

тече, и сте останали доволни от резултата, може да бъде съобразена с размера и отивам на касата за плащане на покупката.

Как да изберете размера на кожени якета?

Като се има предвид характеристиките на материала, трябва да знаете как да изберете размера на кожени якета. Кожата лесно се разтяга, а това означава, яке трябва да бъде строго по размер. Пречат на движението на нищо не трябва, сложете си нещо и няколко пъти се повдигнете, след това спуснете ръцете си. Ако изпитате някакъв дискомфорт или яке "съедет" назад, това говори за дефект, намаляване и взема такова яке не си струва.
Сега, знаейки, като изберете яке, и какви аспекти се обърне специално внимание, спокойно може да се отиде в приятен магазин и да пробвате от търсене е омрежен неща от качествени материали. Асортимент е огромен, има модели за всеки, и най-изтънчения вкус, различават по редица параметри. Спомняйки си за онова, което най-вероятно се носи на сако, вие ще бъдете един сезон, близо до закупуване отговорно, намерете точно това, което искате, и след това есента и пролетта ще станат за вас любимите сезона.

Какво му е на езика? Най-вероятно машинен превод.
В случай е по-важно е съдържанието, а не формата.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.