Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

psytrip

Помогнете с превод на различни езици

Препоръчан отговор

Здравейте, търся желаещи люде да помогнат с качествен превод на текст на различни езици. Ако някой държи, името му като преводач ще бъде вписано в съответния езиков файл.

Текстът е следният:

Български градове и села vX.X
Описание: Български градове и села
Съдържа имената на всички градове и села в България на кирилица и латиница.
Опции: Възможност за избор между шест различни списъка.
#1 Български градове (кирилица) (256 имена)
#2 Български градове (латиница) (256 имена)
#3 Български села (кирилица) (4302 имена)
#4 Български села (латиница) (4302 имена)
#5 Български градове и села (кирилица) (4558 имена)
#6 Български градове и села (латиница) (4558 имена)
Източник: (актуален към 22.11.2016г.)
Транслитерация: в съответствие със "Закон за транслитерация" обнародван на 9 март 2009г.
Автор:
Версия:
Лиценз:

Езиците, на които може да се преведе са:

Afrikaans, Arabic (Egypt), Belarusian, Bulgarian, Catalan, Czech, Chuvash, Welsh, Danish, German, Greek, English (AU), English (UK), English (US), Esperanto, Spanish, Spanish (Mexican), Estonian, Basque, Persian, Finnish, Faroese, French, Frisian, Irish, Scottish, Gaelic, Galician, Hebrew, Croatian, Hungarian, Indonesian, Ido, Icelandic, Italian, Japanese, Korean, Latin, Luxembourgish, Lithuanian, Latvian, Macedonian, Marathi, Malay, Maltese, Norwegian (Bokmal), Dutch, Norwegian (Nynorsk), Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Serbian (Latin), Swedish, Tamil, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional)

Благодаря предварително, ако имате някакви въпроси - питайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Ma_ri написа:

Не сте написали най-важното - за какви пари става въпрос ))

Наистина голям пропуск от моя страна - като за Вас ще е без пари ))

Става въпрос за подпомагане със съдържание за open source играта OpenTTD, така че пари не са ми нужни smile3.gif Всичко е на доброволни начала wink.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, psytrip написа:

Наистина голям пропуск от моя страна - като за Вас ще е без пари ))

Става въпрос за подпомагане със съдържание за open source играта OpenTTD, така че пари не са ми нужни smile3.gif Всичко е на доброволни начала wink.gif

Освен, да ви пожелая успех, в изучаването на езици  ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ma_ri написа:

Освен, да ви пожелая успех, в изучаването на езици  ;) 

Благодаря, и на Вас успех в осигуряването на доходи (и да приключим със спама)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще се навие да превежда на арабски,  Gaelic, Galician, Hebrew , ама нека силата бъде  с теб. Тия последните три езика не съм ги и чувал.

Редактирано от Евгени Симеонов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Евгени Симеонов написа:

Едва ли някой ще се навие да превежда на арабски,  Gaelic, Galician, Hebrew , ама нека силата бъде  с теб. Тия последните три езика не съм ги и чувал.

Гелик - езика, който се говори от ирландците. Много близък език се говори в провинция Бретон, Франция. Близък е и уелския (всички те са наследници на древните келти)

Галицийски - звучи ми познато но без гугъл не се сещам. Само си мисля за някаква област с това име

Иврид (хебрю) - езика, който се говори от евреите (точния термин е исраелтяни)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само съм изброил езиците поддържани от играта, пък кой каквото може нека превежда.

Иначе изглежда нещо такова:

AvLoJRwm.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...