Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и за много години! :) Искам да ми кажете някои модели монитори със много тънка рамка и предната част на рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора и да вадят кристално чиста картина? Без моделите на Apple,там цените са космически! :) Благодаря! 

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Боби Акулата написа:

Здравейте и за много години! :) Искам да ми кажете някои модели монитори със много тънка рамка и предната част на рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора и да вадят кристално чиста картина? Без моделите на Apple,там цените са космически! :) Благодаря! 

Нещо като размер и бюджет има ли? Иначе - линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До 1000 лв. не повече и от 22'' на горе :) Най важното е рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора,иначе монитори със тънка рамка колкото искаш.

Дайте модели,то за гугъла е ясно.

Редактирано от Боби Акулата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Боби Акулата написа:

До 1000 лв. не повече и от 22'' на горе :) Най важното е рамката да бъде напълно равна със дисплея на монитора,иначе монитори със тънка рамка колкото искаш.

Дайте модели,то за гугъла е ясно.

Е като е ясно за гугъл там модели няма ли? Ей ги тука сума нещо. Такова животно като монитор без никаква рамка няма още, освен ако не си правиш сам разни упражнения с трион и сачма от ловна пушка :) Като го пуснат на пазара ще счупят рекорди за продажби. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрах си този: 

LG 24MP88HV-S 24-Inch 

Само някой ако може да сме светне къде мога да го намеря черен отзад а не бял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Боби Акулата написа:

Избрах си този: 

LG 24MP88HV-S 24-Inch 

Само някой ако може да сме светне къде мога да го намеря черен отзад а не бял.

Никак не е лош избор според мен. Питай тука да ти обясняват подробностите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май няма такова животно:
http://www.lg.com/us/monitors/lg-24MP88HV-S-led-monitor

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ExaFlop написа:

Май няма такова животно:
http://www.lg.com/us/monitors/lg-24MP88HV-S-led-monitor

А? 

Това ако е относно коментара ми за рамката - все пак има рамка, макар и тънка. И като сложиш две тънки една до друга, както предполагам автора иска да стори, и пак става една дебела :)

Ако казваш че няма от къде да се купи - от твоя си линк излизат.

Пък иначе за модела - автора нали тоя избра вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорех за цър гръб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AOC Q2781PQ предлага QHD панел (2560 на 1440 пиксела) с 5.7 мм черни ивици на горната, лявата и дясната страни и 6.25 мм на долната. Според производителя по този начин устройството не само изглежда добре, но и пести място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hayduk22 написа:

AOC Q2781PQ предлага QHD панел (2560 на 1440 пиксела) с 5.7 мм черни ивици на горната, лявата и дясната страни и 6.25 мм на долната. Според производителя по този начин устройството не само изглежда добре, но и пести място.

LG 24MP88HV-S 24-Inch  - The Neo Blade III IPS Panel produces a new monitor aesthetic. With an incredibly narrow 2.5mm ultra slim bezel, the monitor is almost entirely screen, so it blends seamlessly into any workspace.

Демек AOC-то е с два пъти и повече по-дебела рамката което беше питането. Ама извади ли изрудската резолюция - 1440p !!

Автора как е дал 1000лв примерен бюджет и ако ги имаме 6мм за тънка рамка, мисля че ще излязат и по-добри предложения дори от твоето. Не мислиш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A бе не се косете толкова бе,аз не питах за монитор без рамка,естествено,че такъв няма,просто исках рамката да е равна със дисплея ве,толкова ли не загряхте,баси... :) Както са на Apple например,капиши...? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Боби Акулата написа:

A бе не се косете толкова бе,аз не питах за монитор без рамка,естествено,че такъв няма,просто исках рамката да е равна със дисплея ве,толкова ли не загряхте,баси... :) Както са на Apple например,капиши...? :)

Е кво да кажа за теб... По-добре да замълча. .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Veselin Mateev
      Здравейте, хора! От април месец имам компютър и искам да си свържа вторият мониотр който ползвах на лаптопът ми. Кабелът е ВГА, видео картата ми няма ВГА. Поради тази причина си купих преходник ДВИ-Д към ВГА. Пробрах се, пробвах го но не тръгна. Отидох смених го, пробвах новият и пак не тръгна. Някой може ли да ми каже каква може да е причината? 
      Благодаря предварително!
    • от Don Tony
      Здравейте. 
      От няколко дни имам някакъв странен проблем с монитора. 
      Дава червеникаво , леко размазано ... 
      Примерно бялото го дава едно такова леко розовко, черното - оранжево няк'во.
      Забeлязах и че леко премигва примерно от aero effect-a .  
      Рових в настройките на монитора - нищо. 
      Дори преинсталирах Windows-a че почнах да мисля че може да е нещо с драйвърите - к*рец. 
      Монитора е LG FLATRON W1934S . 
      Някакви идеи ? 
    • от FoxterBG
      Добър ден. Имам следния въпрос. Как да свържа 2 монитора на 1 компютър. Монитори те са V193HQL (Едни и същи), Видео картата Nvidia 750 ti ph и дъното http://www.asrock.com/MB/AMD/FM2A55M-VG3/index.bg.
                                          Благодаря предварително
    • от dragonaz
      Здравейте, имам бюджет от 140 лева, и бих искал да си закупя монитор втора употреба.
      Спрял съм се на два модела и ще помоля за ваше мнение, за да мога да избера.
      Модел: 22"   NEC MultiSync EA222WMe дават 1 година гаранция
      Работна резолюция :1680x1050
      Яркост :250 cd/m2 
      Контраст :1000:1 Динам. контраст: 30'000:1
      Време за реакция : 5ms 
      Големина на точката : 0.282mm 
      Вид на матрицата : TN    
      135лв

21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;21" NEC Multisync 2170nx, 1600x1200, 1000:1, 300cd/m2, 8ms; VGA, DVI;
      Тука му дават 2 години гаранция! 
      129 лв.
      Ако ми споделите и други предложения ще съм ви благодарен, както и мястото от където да го закупя.
      Аз съм от София.
    • от Слави Маринов
      Здравейте!Понеже ми се налага спешно(до няколко дни)да закупя монитор,но в момента не мога да отделя повече от 150-160лв и ми е ясно,че за тези пари не мога да закупя нещо ново и качествено,се насочих към монитор втора употреба,като предполагам,че за тези пари може да се вземе нещо горе-долу качествено и да може да изкара 2-3 год.Та въпроса ми е относно този монитор:http://www.marmaxcomputers.com/img/180615122725UltraSharp2007FP_EN.pdfот тук:http://www.marmaxcomputers.com/products.aspx?vid=2Доколкото видях е с ips матрица и е с 2год.гаранция,което е много рядко за монитори втора употреба.Прочетох и добри отзиви за този модел на Dell.Разбира се приемам и други предложения,благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване