Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся кутия от Power Mac G5 за модинг проект

Препоръчан отговор

Здравейте,

Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.

Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.

Приемам предложения и оферти.

Предварително благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цък.

Цък.

Цък.

Изключвам една от обявите с цена от 1280 лева, която си е просто подигравка за конфигурация с DDR2 4GB и четириядрен пентиум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Имам Apple Power Mac G5 седи от доста време.

Спецификации:

CPU: 4x2.5

RAM: 8GB

HDD: 500GB

GRAPHIC: GeForce 7800GT

Всичко му е Оригинално и работи Перфектно.

Звъннете ми ако все още ви трябва: 0896167845

Обявих я във Сайта, звънни ще се разберем: 

Редактирано от fixa (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от The Piper
      Търся кутия за компютър с бюджет 100 лева.Да има два вентилатора и филтър за прах.Търся нещо изчистено без осветление и прозрачни прозорци.Предпочитам права кутия.
    • от nix55
      Здравейте, решил съм да осъвременя един компютър и ми трябва само кутия.
      Спрял съм се на тези - Zalman Case ATX - ZM-S3 или Deepcool Matrexx 30. Да знам има разлика в цената, но държа да има добър кабелен мениджмънт.
      Кажете мнението си за двете, ако някой ги има ще се радвам да прочета и вашето.
      Благодаря!
    • от Filqka1
      Здравейте !
      От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.
    • от Атанас Димов
      От къде мога да намеря качествена или оригинална батерия за Iphone 7.  Ппц пазарувам части всеки път от различни места сега не мога да преценя от къде да закупя батерията. 
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам как да използваме APPLEPAY в България
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване