Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Bubbles

Funko pop фигури в България, Има ли? Къде?

Препоръчан отговор

Привет и ЧНГ!

Ся знам че сме доста изостанала държавица особено що се отнася до анимация, комикси и други подобни смятани у нас за детски неща...

Все пак обаче без да искам разбрах че у нас има доста хора които събират от funko pop фигурите, та се зачудих дали някъде у нас(България) има място където да се продават такива?
Досега съм виждал тук само от серията star wars в магазините на пулсар, а когато ги попитах мислят да пуснат и от други серии, отговора беше не, за въпроса "Защо?" не успяха да дадът смислен отговор.
Та знаете ли за място където да се продават такива фигурки, също и комкси и други подобни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България не знам, но може да видиш Lootcrate и други алтернативи на такива ежемесечни кутий. А точно Lootcrate скоро въведоха и специални кутий с точно такива фигурки и съм разглеждал из сайта им мисля, че доставяха и до България. А такива магазини с локация в България по-добре се рови из интернет и разни обяви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mr.n0b0dy написа:

В България не знам, но може да видиш Lootcrate и други алтернативи на такива ежемесечни кутий. А точно Lootcrate скоро въведоха и специални кутий с точно такива фигурки и съм разглеждал из сайта им мисля, че доставяха и до България. А такива магазини с локация в България по-добре се рови из интернет и разни обяви.

За интернет е ясно, аз всичко което ме интересува от там го купувам, но знам ли, надявах се че може да има и тук някой такъв заблуден магазин.
Благодаря все пак! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също колекционирам този тип фигурки и попаднах на един страхотен сайт, който предлага доста интересни модели. Ето и линк към него http://icomicscombg.com/екшън-фигури/funko-фигурки.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, Icomicscombg каквото и да вкарам в картата се ми го дава извън наличност при плащане.
Не се хаби с тях, Ozone.bg пробвах и ми доставиха Nathan Drake преди 2 дни. Нямат кой знае колко избор за сега, но е далеч повече от Star Wars.

Ако не вече се насочвай към амазон англия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащането става само чрез еконт с наложен платеж, услугата с карта не е пусната умишлено защото тук в Бг рядко се пазари с карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...