Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте колебая се меджу тези два саундбара. Кой от двата да избера. Помагайте ако имате някакви конкретни наблюдения от тях.

http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SONY-HT-RT3/p/53241

http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SAMSUNG-HW-K450/p/31792

Повече държа за хубав звук при гледане на филми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изясни си концепцията първо -  2.1 или 5.1 

Ако търсиш ефект като в истинско кино, няма как да стане.  Написаната мощност раздели на 10 и ще получиш реалната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AGD написа:

Изясни си концепцията първо -  2.1 или 5.1 

Ако търсиш ефект като в истинско кино, няма как да стане.  Написаната мощност раздели на 10 и ще получиш реалната.

Е то е ясно, че няма да получа ефект като в киното, но търся що годе приличен звук. И може би трябва да е 5.1, но мисълта ми е, че не знам до колко при тази система работи и дали ще има осезаема разлика между двата саундбара, нищо че единия е 2.1, а другия 5.1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще гледаш филми по телевизията е достатъчно 2.1 иначе ако приоритета ти е двд-блурей филми от съответни източници 5.1

Разлика между двете системи ще има ако им подаваш съответния сигнал. Не може да очакваш от стерео сигнал да получиш 5.1 звукови ефекти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Simona Simova
      Здравейте на всички! 
      Моля да ме внедрите в сферата на аудио техниката! Препоръчайте ми озвучителна система, която да мога да свържа чрез bluetooth с лаптоп или телефон. Ще се ползва за нормална по сила музика в спокойна обстановка. Пробвах някаква система 2.1 на Fenda, но когато намаля звука се чува постоянно "свистене/пръщене". На ясно съм, че качеството се губи заради безжичната bluetooth връзка, но въпреки това мисля, че е възможно и да съществуват по-сполучливи безжични системи?
      Слушала съм добри отзиви за колоните на Logitech, но не съм видяла добра композиция Субуфер + тонколони, които да имат Bluetooth. 
      Запознати ли сте дали има разлика, ако добавя Bluetooth адаптер към системата, в случай, че няма фабрично?

Благодаря! 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Stoyannnov
      Търся да закупя въпросната 2.1 аудио система за вкъщи:
      Luxeon WF2.1 
      Ако някой продава или знае откъде да си поръчам нека да даде мнение, че прерових навсякъде и нищо не намирам. Не искам мнения за други аудио системи. 

• от jivk03
      Искам да купя домашно кино с качествен софтуер като 4те тонколони да бъдат продълговати.
      В момента имам домашно кино philips но софтуера е противен,труден за използване.
      Цената която съм избрал е до 500-600лв.
      Може би качественото е над 1000 лв ?
    • от icoDD
      Здравейте,
      Разполагам със стара 5.1 система която ползвах на PC и наскоро си купих Самсунг смарт ТВ , та се питам дали мога да ги свържа.Понеже трябва да разместя цялата стая реших първо да попитам  Системата е със RCA и не ми е ясно къде трябва да се свържат на панела на ТВ.Ето и как изглежда панела на ТВ :

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване