Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам стар лаптоп с инсталиран  Office 2010г. Лицензиран KMS. Оставих компютъра за ползване от родителите ми, но те не разбират английски. Има ли от къде да сваля български езиков пакет.  Пробвах от различни сайтове, но там където има директни линкове за сваляне - вече не са активни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Armageddon8 написа:

Има ли от къде да сваля български езиков пакет.  Пробвах от различни сайтове, но там където има директни линкове за сваляне - вече не са активни?

В Замунда има български езиков пакет. Микрософт спря поддръжката на 2010 и всички официални линкове са мъртви, за жалост.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Armageddon8 написа:

Здравейте,

Имам стар лаптоп с инсталиран  Office 2010г. Лицензиран KMS. Оставих компютъра за ползване от родителите ми, но те не разбират английски. Има ли от къде да сваля български езиков пакет.  Пробвах от различни сайтове, но там където има директни линкове за сваляне - вече не са активни?

Service Pack за Language Pack 2010 (KB2460043), 64-битово издание https://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=26619

Сервизен пакет 2 за Microsoft Office 2010 Language Pack (БЗ 2687449) 32-битово издание https://www.microsoft.com/bg-BG/download/details.aspx?id=39653

Редактирано от Gangosa
Изразяване на детайлите (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Gangosa написа:

Service Pack за Language Pack 2010 (KB2460043), 64-битово издание https://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=26619

Сервизен пакет 2 за Microsoft Office 2010 Language Pack (БЗ 2687449) 32-битово издание https://www.microsoft.com/bg-BG/download/details.aspx?id=39653

Благодаря за включването, но това което си посочил инсталира само ъпдейти, но не и езиков пакет, така че display езикът да стане на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля. 

Така се прави цялата процедура http://www.intowindows.com/how-to-change-office-2010-display-language/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали си пробвал -  но не става. Български език в  display език  настойките няма след инсталиране на сваленото от линка!

Стана по начина на Gangosa - от замунда.

Благодаря и на двамата за включването и помоща. Лека вечер.

Редактирано от Armageddon8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Armageddon8 написа:

Не знам дали си пробвал -  но не става. Български език в  display език  настойките няма след инсталиране на сваленото от линка!

Стана по начина на simtech - от замунда.

Благодаря и на двамата за включването и помоща. Лека вечер.

Аз не съм споменавал замунди .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от aivanov1
      Здравейте, специалисти! Имам проблем с Уърд 2010. Когато напиша нещо, ако съответната дума е подчертана като непозната за Уърд или погрешно изписана, нямам опция да я преобразувам в хиперлинк. Ако кликна върху "Добавяне в речника" чак тогава ми се появява опцията за преобразуване в хиперлинк. Има ли възможност това да се оправи, така че да не е нужно да добавям подчертаната дума в речника, за да я преобразувам в хиперлинк? При Офис пакета 2016 този проблем го няма, но 2016 е тежък за моя компютър, и затова предпочитам 2010.
      Благодаря Ви за помощта предварително! Поздрави!
    • от sefdass
      Здравейте, Имам два проблема с outlook 2010. 1. Avast 6 ми изписва, че трябва да си изключа ssl, tls за да може да проверява писмата за вируси. Не знам как да го направя това. Разгледах настройките и за outgoing и incoming server за encrypted connection зададох none, а преди беше ssl, tls и тогава връзката със сървъра на google прекъсна. После го оправих, ама все още Avast не може да ми проверява писмата за вируси. 2. Когато вмъкна контактите си от google, които са написани на български език, на кирилица и после контактите в outlook 2010 ми излизат като йероглифи. П.С. 3. Имам проблем и при Word 2010, във font опциите ми излиза някакви инконка за enclose characters, която ме дразни и искам да я махна, но не знам как.
  • Дарение

• Добави ново...