Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,

Вчера един приятел ми подари за 40 лв чистак нов мобилен апарат Telenor M200. Спомена че преди време го е купил и няма на кого да го даде. Просто сме много близки с него и затова ми го даде. Много ми хареса този мобилен апарат, но се оказа че няма в комплекта кабел за връзка с компютър. Всъщност аз имам подобен USB кабел, но при свързване с компютъра нищо не показва. Къде би могъл да е проблема и колко ще ми струва един кабел.

Моля за помощ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Батман написа:

Привет,

Вчера един приятел ми подари за 40 лв чистак нов мобилен апарат Telenor M200. Спомена че преди време го е купил и няма на кого да го даде. Просто сме много близки с него и затова ми го даде. Много ми хареса този мобилен апарат, но се оказа че няма в комплекта кабел за връзка с компютър. Всъщност аз имам подобен USB кабел, но при свързване с компютъра нищо не показва. Къде би могъл да е проблема и колко ще ми струва един кабел.

Моля за помощ

https://www.google.bg/?gws_rd=ssl#q=Telenor+M200+връзка+с+компютър&*    страница 19 или 20

7.3 Свързване към компютър
    Чрез USB кабел можете да прехвърляте медийни и други файлове между вътрешната
    памет и компютъра.
    Преди да използвате MTP или PTP трябва първо да маркирате USB отстраняване на
    грешки, докоснете Настройки\За телефона, след това докоснете конструиране
    на номер 7 пъти. След това можете да докоснете Настройки\Развитие\USB
    отстраняване на грешки.
    За да свържете телефона към компютър:
    • Използвайте USB кабела, който е в комплекта на телефона, за да свържете телефона
    към USB порта на Вашия компютър. Ще получите уведомление за свързването на USB.
    • Ако използвате MTP или PTP, телефонът Ви ще се свърже автоматично.
    За операционната система Windows XP или по-ниска, трябва първо да
    изтеглите и инсталирате Windows Media Player 11 на Вашия компютър.
    Всички данни, които сте изтеглили са съхранени във Файл Мениджър,
    откъдето можете да преглеждате медийни файлове (видео, снимки, музика и други),
    да преименувате файлове, да инсталирате приложения на телефона и други.

Снимка001.jpg

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разгледах го, но това упътване се отнася за други мобилни апарати.

За да свържете телефона към компютър: • Използвайте USB кабела, който е в комплекта на телефона, за да свържете телефона към USB порта на Вашия компютър. Ще получите уведомление за свързването на USB. • Ако използвате MTP или PTP, телефонът Ви ще се свърже автоматично.

Никакво уведомление не се показва на екрана на компютъра. Или използвам грешен кабел?:D

На GSM-ма посочвам достъп до обща памет, но няма резултат

Редактирано от Батман (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, Батман написа:

Разгледах го, но това упътване се отнася за други мобилни апарати.

За да свържете телефона към компютър: • Използвайте USB кабела, който е в комплекта на телефона, за да свържете телефона към USB порта на Вашия компютър. Ще получите уведомление за свързването на USB. • Ако използвате MTP или PTP, телефонът Ви ще се свърже автоматично.

Никакво уведомление не се показва на екрана на компютъра. Или използвам грешен кабел?:D

Кабел може да закупите от Теленор. Ако вашият е същият като оригиналния, трябва да изпълните предварително функциите, които са ви написани. Тогава ще се появи съобщение за свързаност! Успех.

"Преди да използвате MTP или PTP трябва първо да маркирате USB отстраняване на
    грешки, докоснете Настройки\За телефона, след това докоснете конструиране
    на номер 7 пъти. След това можете да докоснете Настройки\Развитие\USB
    отстраняване на грешки. "

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, * СТЕФАН * написа:

Кабел може да закупите от Теленор. Ако вашият е същият като оригиналния, трябва да изпълните предварително функциите, които са ви написани. тогава ще се появи съобщение за свързаност! Успех.

Ама няма съобщение и това е проблема. Кабела ми е бял на цвят ( от едната страна е стандартен USB, а от другата го включвам в GSM-та) Дори и така се зарежда ( смуче ток от компютъра )

ПС. Няма докосване на моя GSM, а има бутони.

Редактирано от Батман (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.