Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,от приятел научих,че тук се развиват всякакви теми за каквото и да било и това ме доведе до мисълта да пусна темата си тук.Първо искам да благодаря на човека,който ще отговори в темата.

Телефонът ми е LG g4 и съм на Globul(днешно Telenor).Вчера реших да изпратя съобщение до братовчед ми и ми изписа неуспешно изпращане на съобщение(SMS).Поразрових се малко из интернет и видях,че има хора с моя проблем и повечето коментари бяха "провери Адреса на обслужващия център(SMS център)",е като видях този център в настройките на съобщенията там показваше моя номер,но лошото е и,че не мога да го редактирам с номера на Telenor.За мен това би трябвало да е проблемът,всички други настройки са си на ред.Надявам се да видя коментари,които да ми помогнат относно този обслужващ център и как да го редактирам.Благодаря,отново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъня ли им на тях (Теленор) да ги питаш? Нали имат безплатен номвр за обслужване на клиенти. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Иван Узунов написа:

Здравейте,от приятел научих,че тук се развиват всякакви теми за каквото и да било и това ме доведе до мисълта да пусна темата си тук.Първо искам да благодаря на човека,който ще отговори в темата.

Телефонът ми е LG g4 и съм на Globul(днешно Telenor).Вчера реших да изпратя съобщение до братовчед ми и ми изписа неуспешно изпращане на съобщение(SMS).Поразрових се малко из интернет и видях,че има хора с моя проблем и повечето коментари бяха "провери Адреса на обслужващия център(SMS център)",е като видях този център в настройките на съобщенията там показваше моя номер,но лошото е и,че не мога да го редактирам с номера на Telenor.За мен това би трябвало да е проблемът,всички други настройки са си на ред.Надявам се да видя коментари,които да ми помогнат относно този обслужващ център и как да го редактирам.Благодаря,отново!

Започнете с един рестарт на телефова.
Ако не стане, сложете за минута карта на друг мобилен оператор и вижте дали ще промени номера на СМС центъра и после върнете тази на Теленор.

На G4-ката, която е пред мен (но с Мтелска карта), може да се редактира номера без проблем в опцията "President service center address".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ostavime написа:

Звъня ли им на тях (Теленор) да ги питаш? Нали имат безплатен номвр за обслужване на клиенти. 

Все още не съм,утре ще свърша и тази задача,благодаря за отговора.

преди 1 час, algor написа:

Започнете с един рестарт на телефова.
Ако не стане, сложете за минута карта на друг мобилен оператор и вижте дали ще промени номера на СМС центъра и после върнете тази на Теленор.

На G4-ката, която е пред мен (но с Мтелска карта), може да се редактира номера без проблем в опцията "President service center address".

Втората опция(това с смяната на картата го пробвах,за съжаление не се получи,а за първата опция(рестарта на телефона) някакви идеи как да го направя,че не съм много на запознат,благодаря за отговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Иван Узунов написа:

Втората опция(това с смяната на картата го пробвах,за съжаление не се получи,а за първата опция(рестарта на телефона) някакви идеи как да го направя,че не съм много на запознат,благодаря за отговора.

Какви идеи?
Изключвате го от копчето и след 20 секунди го включвате.

пп. Ако сте пробвали смяна на картите, то значи сте го изключвал и включвал после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! От доста време насам забелязвам ,че в ФБ влизам без значение дали съм инкогнито (изключил чата) на приятелите ми им се показва ,че съм бил примерно преди 1 мин. и така си стои докато съм в ФБ и съм уж деактивирал чата.
      Въпроса ми е ,как да деактивирам тоя глупав подробен отчет за времето ,когато съм бил онлайн? 

Рових се доволно из настройките ,но такава опция не открих! Има ли начин да се деактивира и тази информация да не се показва на приятелите ми? 
    • от shano mano
      Добър вечер ! Имам един много важен въпрос.. на 100% съм сигурен,че приятелката ми си пише с един неин бивш в фейсбук..та въпроса ми е дали има някакъв начин да видя изтрити съобщения от фейсбук или да видя евентуално кога е изтрито съобщението,с някаква програма или по някакъв друг начин( някой хакер или нещо такова)и дали въобще е възможно. Много ще съм благодарен на всеки който ми отговори ,защото ми е много важно да разбера дали съм прав.
    • от Николет
      Само да кажа, че съм нова и предварително се извинявам ако съм изпуснала нещо.
      И сега към проблема. Системата ми е Linux Ubuntu 12.04 LTS и съм със най-новата версия на скайп 4.3. Ползвам скайп от доста време и преди няколко дена, когато писах във груповия чат съобщенията ми не се показваха. Излиза жълт триъгълник на който пише, че съобщението не е доставено. Странното е, че когато влязох в скайпа си от таблета и другия лаптоп всичко, което пишех се показваше. Направих си и нов потребител, в системата, за да проверя дали проблемът е в самия скайп, но нищо подобно. Всичко което пиша си излиза без проблем. Но когато се върна в другото потребителско име излиза само какво е писал другият, но не и това което съм писала аз. Все едно си е писал сам . Надявам се, че сте ме разбрали Малко криво съм обяснила, но положението също е доста странно и не ми се е случвало досега. Проблемът дойде от нищото, ей така. Много ще се радвам ако някой ме е разбрал и може да ми помогне за проблема, защото това е Линукс и нещата не са ми никак лесни за оправяне :/
    • от overwhelmii
      Здравейте
      Видях доста теми по въпроса за дадената фирма "smspay" доста хора са били излъгани от тях ...при нас случката се разви по следния начин.Направихме си регистрация при тях след това ни одобриха регистрацията,провериха номерата,които получихме всичко ок!Сайта ни е за онлайн игра...която дава права в самата игра.Сложихме номерата на сайта си с номер и цена на услугата!..всичко както си е по реда на нещата.Започнахме да трупаме смс-и отначало бяха малко ,но после се увеличиха и този месец решихме да изискаме сумата ,която беше натрупана за няколко месеца,която не е никак малка 600лева.Пуснахме изискване и след 2 - 3 дни чакане получихме писмо ,че акаунта ни е спрян ,защото сме правили измами със стойността на смс-а.Писахме им писма,звъняхме им в офиса да ни обяснят за какво става на въпрос.Къде са правени тези измами,как ги свързват с нас итн.За да решим проблема по-бързо и да продължим работа с тях.Не получихме отговор в петък писах в скайп връзката им:Какво става със сумата която изискахме и защо не ни дават никакви отговори!Отговориха ми ,че до края на деня ще получиме имейл с обяснение за всичко.Стана 5 ден от както чакаме този отговор и няма и е следа въобще вече не отговарят и в скайп,по телефона колежката им е толкова забила ,че не може да ми отговори на елементарни въпроси свързани с проблема и ми казва ,че ще попита колегите си!Говорих с познат в МВР който ме посъветва да отидем при негов приятел в Икономическа полиция, за да пуснем жалба срещу тях.Вие на какво мнение сте,струва ли си да се ходи по мъките,защото друго не ни остава след като не ни отговарят.И ако има други потърпевши може да се пуснат няколко жалби да ги затворят.Толкова несериозна и безотговорна фирма никога не съм виждал.
      Поздрави,
    • от ACC
      Здравейте много искам да си взема Garry`s Mod, но в момента не разполагам с дебитна или кредитна карта за да си я купя. Някой може ли да ми я вземе, ще му платя с СМС ако той има възможност. Предварително ви благодаря
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.