Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
Сайта които използвам от няколко години за гледане на спорни събития онлайн и най вече ръгби по Sky Sports  от седмица вече не функционира.
тЪ... ако някой знае или позва подобни моля да сподели... Знам, че с едно просто тръсене в гугъл излизат стотици такива, но 90% от тях са истинско мъчение
докато преминеш през многото реклами, изкачащи прозорци и не работещи линкове.

Молбата ми ако някой  е открил от малкото лесни за използване и наистина работещи сайтове, като този който аз си бях намерил?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам този -> цък

Но пък предимно гледам футбол. И тук обаче, за съжаление, го има проблема с рекламите и неработещите линкове. Предимството е че изкарва много линкове за всяко събитие. Рекламите са неизбежни към тези сайтове. От тях печелят, като се има в предвид че иначе са малко или много в сивия сектор, като повечето от тях не плащат авторски права върху това което излъчват. Другото досадно е че рядко или почти не излизат линкове за безплатен hd стрийм, което също е разбираемо донякъде. За качествен стрийм се плаща. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.
Аз съм готов и да плащам някаква разумна такса от порядъка на 10,15-20лв на месец или нещо от сорта за качествен стрим, но тези 30 паунда месечно които искат от скай спортс са ми малко множко.Така, че ако знаете и такъв ..?

Редактирано от Докс (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Докс написа:

Благодаря.
Аз съм готов и да плащам някаква разумна такса от порядъка на 10,15-20лв на месец или нещо от сорта за качествен стрим, но тези 30 паунда месечно които искат от скай спортс са ми малко множко.Така, че ако знаете и такъв ..?

Обикновенно за HD стрийм търся тук . Но стрийма е активен само за определени събития, а не можеш да гледаш канала постоянно, което получаваш ако си платиш таксата им. Скай спортс са няколко канала .... за 1 ли говорим?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е за 5те спортни канала... забравил съм. Сега като пробвах даже вече не може да се логнеш ако си извън UK.

http://www.skysports.com/nowtv?DCMP=ilc_NTV_skysports_marketing_watch_RHS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Докс написа:

Мисля, че е за 5те спортни канала... забравил съм. Сега като пробвах даже вече не може да се логнеш ако си извън UK.

http://www.skysports.com/nowtv?DCMP=ilc_NTV_skysports_marketing_watch_RHS

На телефона ползвам едно много добро приложение -> цък . Там ги има скай каналите. Става въпрос за андроид, така че може да се инсталира и на други устройства дето го поддържат. Няма го в магазина на гугъл, за това линка не от там.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-големия сайт за електронен спорт е twitch.tv

В Ютюб може да се гледа също електронен спорт като League of legeds, CS GO и други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.05.2017 г. в 16:01, sky1 написа:

Най-големия сайт за електронен спорт е twitch.tv

В Ютюб може да се гледа също електронен спорт като League of legeds, CS GO и други.

Нещо не видях спорт и в двете...:20:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Докс написа:

Нещо не видях спорт и в двете...:20:

Не знам, какво е за теб спорт, но електронните спортове се развиват постоянно и при тях няма допинг както при другите спортове.

Така, че не са лесни за практикуване.

.

Редактирано от sky1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, sky1 написа:

Не знам, какво е за теб спорт, но електронните спортове се развиват постоянно и при тях няма допинг както при другите спортове.

Така, че не са лесни за практикуване.

.

Извинявай не схванах в началото, че имаш в предвид електроните игри за спорт. Даже не разбрах, че са и игри. Помислих ги за някакви реклами.
Колкото до допинга...  той не е само за физика има много психо-мозъчни симуланти, но това е друга тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.