Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще поръчвам този климатик http://www.technopolis.bg/bg/Invertеr/Inverter-SANG-AUS-12H53R150L/p/650394

и се чудя дали си заслужава за 30кв стая.Някой има ли такъв да каже как е,че в нета 1 ревю не можах да намеря за този модел.

Също дали няма да е много шумен 50 db ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай не се чуди за тези пари няма друга дванйаска ,девятка с включен монтаж. Купих 12 и 9  точно тези Сангове от Технополис преди седмица за 1300 лв двата  , сега е  месец април и е малко несериозно да коментирам че топлят много . За охлаждане съм сигурен че ще ти вършат работа .   Точно след монтажа имаше моменти когато сутрин имаше слани и като цяло климатиците си работеха повече от добре. 12 ми е монтирана в доста неблагоприятна стая ,дървена дограма, две външни стени и около 25 кв,м. Имах гости и на външни  температури около 0+5 градуса подържаше без никакъв проблем вътре 25 градуса. По мое мнение би трябвало да работят коректно дори и под -10,на зима ще разбера ! . За девятката , стаята в която е монтирана е около15 квм с една външна стена ,дървена дограма. бих казал че работи по добре и от дванайската! Вътрешните тела на двата климатика са от 12 и по етикет, не само по размер . Външните тела на 12 и 9  според мен са абсолютно еднакви ,различават се само по етикета , мерих ги с рулетката едно към едно! Като шум не очаквай да са много тихи. Най важното купуваш инвертор  12 за 669лв  с 2 години гаранция.  Колега си купи Фуджицу едно за 1200лв , среден клас инвертор 12 . Имам и Хайер  18, шумен климатик но и на -18 топлеше две стаи разделени само със свод общо около 60 кв.м. . Заложих на евтини инвертори защото ,за големия студ съм нагласил няколко кубика дърва.  По мое наблюдение зимата когато падне мъгла не ми замръзваше само Хаера ,разходих се и видях доста именити марки замръзнали! Някой може и да опонира то има и дефрост на климатика стигне ли до там по добре търси алтернатива, дърва ,конвекторна печка,маслен радиатор...лично мое мнение!За 30 кв.м. ако ти е изолирно, хубави дограми може би 12 ще ти върши работа  ако ти куца нещо заложи на 18 !

Редактирано от Красимир Йорданов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от b3s7ch0
      Добър вечер ,

тъй като от дълго време карам с един меко казано морално остарял телевизор , настъпи дългоочакваният момент да го сменя с по-съвременен такъв . Избрах си нещо по-скромно и си закупих SANG L2436 12V LED http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=13847&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-SANG-L2436-12V-LED . За съжаление през последните няколко дни нямах време да се опитам да го свържа , а се оказа , че ще имам тази възможност утре . Да , обаче никога не ми се е налагало да го правя до сега и не съм сигурен , че ще успея да се справя както трябва . Някой може ли да ми помогне като ме ориентира кое кабелче в коя букса влиза , за да не се налага да се обаждам във Vivacom и да ги чакам да изпратят човек .

Приемникът за телевизия е този https://s2.vivacom.bg/files/equipments/2/image/thumb_512x0_IPTVpriemnik_512.png
    • от tigara_224
      Здравейте пичове имам проблем със Mp4 Sang 2 gb но незнам какъв модел никъде във интернет я няма ето и снимка към нея http://store.picbg.net/pubpic/A0/0A/06da613b196ca00a.jpg проблемът е : Не иска да се включи смисъл включва се и седи на началото зарежда един пясъчен часовник и не иска а когато го включа във компютъра пише : Вашето устройство е повредено или не работи правилно ! ( Моля някой да ми помогне със този проблем Skype : martin_xristov_tigara или да пише тук ) Благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.