Премини към съдържанието
Hold em

Huawei P8 Lite Проблем с отключването и клавиатурата . Помощ !

Препоръчан отговор

Здравейте днес след зареждане от друго зарядно мисля , че си прецаках телефона . Проблемът ми е , че при заключен екран , като пиша пин имам някакви стрелкички да местят клавиатурата на ляво , на дясно . Същият проблем с клавиатурата , като пиша . Вище снимката . Може да е нещо просто , някой настройка , но реших да питам и вас. Помогнете ми . Много е некомфортно .

Screenshot_2017-04-27-13-46-48.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от зарядно, може да бъдеш сигурен. Друго зарядно може да ти пречука само батерията. Не е лошо да купиш зарядно със същите характеристики. Проблема ти няма как да знам какъв е, за това те съветвам да направиш reset на телефона (запазва гаранцията).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Камелия М.
      Здравейте! След като моето LG G2 успешно се развали след много години ползване нон-стоп, реших че ще трябва да си купя нов телефон. Колебая се между Xiaomi Redmi Note 5 AI и Huawei P20 Lite. По принцип съм доста прагматична и само визията не ме устройва, важно е цялостното представяне. Тъй като изобщо не съм сигурна че ще направя добра покупка, бих искала съвет или препоръка.
      (Бързина, камера и памет - това са моите критерии)
      Игри ще се играят, но от най-леките
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от Roki_03
      Здравейте! Имам проблем с Huawei Y600. Изключих телефона, след това го включих и се появи логото на Huawei и не зареди Android-а. Оставих го така за да видя дали ще включи, но не стана. Сложих го да се зарежда и след 1 час телефона не иска дори да светне. Помогнете ми! Благодаря предварително!
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.