Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли някой да ми направи тази снимка:

logo_muorigin-636166143301020890.png

да бъде следното:

1. Файл .png , без текста ORIGIN

2. Файл .icon (икона за програма), без текста ORIGIN

Разбира се да не се вижда бял фон отзад.

Много ви благодаря, за което.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fiori
      Добър ден! Отново се обръщам към вас с молба за помощ. Не е кой знае какво за някои от вас, но мен ме затруднява махането на фон от гиф. Нямам си ни най-малка представа как се случва. На изображение знам, но гифчетата явно си имат някакъв чалъм, който ако някой знае - да ми сподели. Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът не е към тази графа във форума. 
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте , искам да ви представя един български форум за PhotoShop : 
      Резюме ;
      Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб! 
      Нямам търпение да чуя вашите критики  и също така ви чакам , да се запознаете с програмата PhotoShop
    • от Vasililiev
      Търся лаптоп предимно за обработка на снимки в Photoshop и за гледане на филми.Спрял съм се на https://laptop.bg/laptops-hp-250_G5-hp_250_g5_X0P62EA_240gbssd . Въпроса ми е дали видеокартата трябва да има собствена памет за да мога да ползвам Photoshop,или и споделената памет ще ми свърши работа
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.