Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, за първи път поръчвам от международен сайт, като AliExpress и имам един въпрос, тъй като не знам какво да правя. Поръчах пратката, изпратиха я, обаче ми излиза едно бутонче "Confirm goods received" Предполагам трябва да го цъкна след като вече съм взел пратката, но аз да си питам. Сега ли трябва да го цъкна или след получаване на пратката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След получаване на пратката. Ако не дойде в срок от 60 дена, на 55-56 ден се свързваш с продавача, а ако не ти отговори до 58-59 отваряш диспут.

И го цъкаш само ако си доволен, ако имаш някакви проблеми пак пишеш на продавача преди да отвориш диспут.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При "Reminder" изписва времето. Ако се налага пишеш до продавача да ти удължи срока, ако случайно нещо се забавя пратката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Blue_Hulk написа:

При "Reminder" изписва времето. Ако се налага пишеш до продавача да ти удължи срока, ако случайно нещо се забавя пратката.

И сам може. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sk23
      Здравейте,
      Преди около две седмици реших да си купя една видео карта gtx 750ti от Aliexpress, като днес получих писмо че пратката ми е задържана на митницата в Горна Оряховица и трябва да им пратя някои документи за да ми я освободят и да си платя митото/ДДС. И сега търся помощ защото не разбирам някои от документите който трябва да пратя, като например първият и четрътият документ. За вторият документ предполагам искат нещо като screenshot на поръчката ми от сайта на aliexpress eто така. За третият вече извадих извлечение за заплащане, но не разбирам първият документ какъв точно трябва да бъде. Трябва да предоставя нещо като този screenshot отново? Ето линк към видео картата  и се извинявам ако съм объркал раздела.

• от gydi
      Как се използват купоните от aliexpress ?  Как се осребряват? Какви са тия монети които се разменят за купони? Имаш купон но защо не можеш да го използваш?
      Специални купони за какво се използват?
    • от 4i444o4
      Сега има ли ДДС за поръчки от Великобритания?
    • от Twingo™
      Здравейте!
      Искам да си взема един обектив от aliexpress, цената му е ~40 евро. Тоест, трябва да платя ДДС. Знам, че е възможно да кажа на продавача да пише по-ниска стойност, но ако нещо се заядат, къде се плаща това ДДС - правилно ли съм разбрал, че задържат на митница, плащам ДДС и митническа такса и тогава мога да го взема?
    • от JustBePlayer
      Здравейте,
      В най-скоро време съм решил да си сменя лаптопа. Разгледах доста интересни модели из българските online магазини. Попаднах и на интересни предложения от чужбина и по-специално от магазините на Dell и Microsoft, като цените на въпросните Dell-чета са доста по-ниски и се позачудих дали може да си го поръчам от там, но не знам дали може да ми начислят някакви допълнителни такси и да излезе същото както в България. Та по-конкретно става дума за Latitude 15 и XPS 13 сериите. В сайта на Dell предлагат лаптопа (Latitude) с избраната от мен конфигурация за малко под 1000$ и отбелязана безплатна доставка (доколко е безплатна...), а и ако не се лъжа за лаптопи се плаща само ДДС, (повечето модели дори вървят с безплатен телевизор подарък). От Microsoft пък мога да взема XPS 13 серията за 800$ пак с отбелязана безплатна доставка и понеже съм студент ми дават 10% отстъпка от тази цена. Та предложенията ми се струват много примамливи (особено на Microsoft) и бих искал да попитам някой ако има опит с пазаруването от САЩ или е пазарувал от един от двата маркета да сподели и дали има нещо, което пропускам с което лаптопа може да се оскъпи значително. Благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.