Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Имам CV файл, който е с големина 41.7mb и искам да го направя да е под 5mb. Опитах с Compress в Winrar, но големината му не се променя и реших да се допитам до вас за бърз съвет за това как най-лесно мога да го направя да е с малък размер.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Aikas написа:

Здравейте колеги,

Имам CV файл, който е с големина 41.7mb и искам да го направя да е под 5mb. Опитах с Compress в Winrar, но големината му не се променя и реших да се допитам до вас за бърз съвет за това как най-лесно мога да го направя да е с малък размер.

Поздрави!

Какво толкова има в този документ, да не сте вмъкнал Война и мир? Пробвайте Ctrl+A, след това CTRL+C, след това CTRL+N, И след това CTRL+V. Запишете нови документ под друго име и проверете размера на новия документ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вътре има прикачени преснимани сертификати и затова е толкова, а на някой места като Jobs.bg, имат лимит до 5mb за CV файл и не може да разделя CV-то и снимките. Нещо не се получава с записването под друго име.. Някакви други идеи да имаш? Виждал съм нереални компресии и ако едно CV не мога да го оправя... :D:(

PS: Дори като махна част от пресниманите неща, пак отиваме на 9mb...

Редактирано от Aikas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Aikas написа:

Вътре има прикачени преснимани сертификати и затова е толкова, а на някой места като Jobs.bg, имат лимит до 5mb за CV файл и не може да разделя CV-то и снимките. Нещо не се получава с записването под друго име.. Някакви други идеи да имаш? Виждал съм нереални компресии и ако едно CV не мога да го оправя... :D:(

Сертификатите само се описват с текст. И при нужда се предоставят или при интервюто или като отделни файлове. Махнете ги от документа

Няма нищо чудно, сканираните документи са вероятно в jpg формат, който е компресиран и не може да се компресира повече

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картинките ги направи в png формат или ги качи някъде и сложи линкове към тях в CV.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.