Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Разбрах, че моят месинджър излиза директно на чужд телефон. Промених паролата си във ФБ, но и това не помага - тя се сменява и при него автоматично.

Мога ли да направя нещо за да му попреча да влиза във ФБ профила ми като във свой?

Освен това мисля, че и целият ми телефон се чете - СМС -и, Вайбър,  служи като предавател, дори когато не го използам. Ако му е инсталирано някакво приложение за това има ли някакво спасение или да си взимам нов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Смени паролата на мейла и не ползвай еднакви пароли за мейла и за фейсбук също така може и да си направиш нов мейл адрес, ако ползваш абв спри да я ползваш. Като си смениш паролата за фейсбук, има една опция да се отпише от всички устройства и го направи.

Може също така да видиш адреси в историята на влизането за да разбереш от къде е било влизано.

И какво имаш предвид под "чете" мислиш, че някой е инсталирал спайуер ли? Или зловредно приложение?

И какво те накара да мислиш така? Просто дай повече детайли, че да стане по-ясно за какво става въпрос. Ако не ти се занимава да преглеждаш приложения и изходящи връзки към интернет просто нулирай настройките на телефона, върни го към фабрични и после виж дали пак ще имаш проблеми. Но може и да се заблуждаваш и всъщност да няма нищо.

Редактирано от Mr.n0b0dy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря, че се отзовахте!

Не знам какво е спайуер. Няма нужда да проверявам откъде се влиза. Аз знам от кой телефон се прави. Просто на него като се натисне върху иконката му "месинджър" директно се влиза в моя. Онемях като видях за първи път. Веднага смених паролата, натиснах отписване от други устройства, но не помага. На  него автоматично си му излиза новата. Със сигурност има някакво приложение, с което е свързано .

Моля Ви, обяснете ми стъпка по стъпка какво да направя.

Каква информация на тел. ще загубя и какво ще се промени в него, ако възстановя фабричните настройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лоша работа :ohmy:

Проблема дори не е само технически май ....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е модела на телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nade_v написа:

Лоша работа :ohmy:

Проблема дори не е само технически май ....

Че е повече от лоша е ясно...

Влязох тук, за да търся помощ явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, жанета написа:

Че е повече от лоша е ясно...

Влязох тук, за да търся помощ явно.

Теглиш цялата си важна информация от него и правиш Hard-Reset и изчистваш кеш памета и всичко щи е нарет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, жанета написа:

Моят телефон е Microsoft. Влиза се през Lenovo K6

Ако е запеметен профила ти на този апарат в който се влиза то автоматично си го распознава ако имате такъв просто триете профила от въпросния телефон който е профил на Microsoft!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Какво имате предвид под цялата важна информация? Снимки, указателят с номера?.

"Ако е запеметен профила ти на този апарат в който се влиза то автоматично си го распознава ако имате такъв просто триете профила от въпросния телефон който е профил на Microsoft! " - простете ми, но не разбирам.

Редактирано от жанета (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто изтрий данните на месинджъра от диспечъра на приложенията в настройките, или във фейсбук в настройките си пише да се отпишеш от всички устройства, явно си направила грешката да си запаметиш профила и да го запомни на този телефон, но това не означава, че някой те следи или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.