Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли някой да оправи рамките около снимката, излизат ми бели полета, пробвах със гумичка да ги изтрия внимателно, но не мога с точност да ги очертая ръбовете да няма стърчащи бели рамки.

ПС: ако сложите задния фон черен, се вижда как стоят искам да го очертая да бъде точност.

Благодаря отново за помощта

ads_pack.thumb.png.13e8ecc07d8b9bda6594f36edaf4b05b.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се трият с гумичка, а се запълват с дебели линии
като например на това вече, фонът можеш да го сменяш с "кофата"

:D

nnn.thumb.jpg.7c0fbeedb2818c810be8d38fd68d542a.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като сложа фона да стане бял, се виждат сини отрязъци отново

може ли да ми го направиш трансперант бакгроунда ? благодаря

Редактирано от Георги Петев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

във форума, не могат да се качват големи файлове
затова го дръпни от тук
http://dox.bg/files/dw?a=96ba31bca4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да ми кажеш кода на цвета на бакгроунда # ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, за мен това е играчка, не се занимавам с графика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Георги Петев написа:

направих го благодаря много !!

ето, по този начин ги "изрязвам"- запълвам празните полета с линии

590f2e3d99909_Bitmap.thumb.jpg.70e7f537fb5d54110c7be8d6eaaa17d2.jpg

Редактирано от дръндю (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Георги Петев написа:

може ли да ми го направиш трансперант бакгроунда ? благодаря

ads_pack.png.a1cb71ea7f84c22257636c6ca3ec8a51.thumb.png.823673d0dadb77f415f9b4bfc7d4a6a4.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fiori
      Добър ден! Отново се обръщам към вас с молба за помощ. Не е кой знае какво за някои от вас, но мен ме затруднява махането на фон от гиф. Нямам си ни най-малка представа как се случва. На изображение знам, но гифчетата явно си имат някакъв чалъм, който ако някой знае - да ми сподели. Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът не е към тази графа във форума. 
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте , искам да ви представя един български форум за PhotoShop : 
      Резюме ;
      Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб! 
      Нямам търпение да чуя вашите критики  и също така ви чакам , да се запознаете с програмата PhotoShop
    • от Vasililiev
      Търся лаптоп предимно за обработка на снимки в Photoshop и за гледане на филми.Спрял съм се на https://laptop.bg/laptops-hp-250_G5-hp_250_g5_X0P62EA_240gbssd . Въпроса ми е дали видеокартата трябва да има собствена памет за да мога да ползвам Photoshop,или и споделената памет ще ми свърши работа
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.