Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам HTC one m8 и днес си изрових от шкафчето отдавна забравената колонка :D Опитах се да я свържа с телефона но телефона ми не намира нищо друго освен телевизора (опитах и с изключен телевизор :D ) Четох в интернет и рестартирах и правех какво ли не но нищо не помогна .
Колонката си работи както трябва и си издава съответните звуци ( при включване и при търсене на устройства) и също си свири когато и сложа карта памет.
Колонката е Mini bass cube Jay-Tech SA101BT 
Телефон HTC One m8 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато е изключена задръж копчето, докато някъде едно диодче започне да свети синьо и червено. Това означава, че е в режим на сдвояване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то копчето (за захранване ) не се натиска а се плъзга наляво и надясно и има само on/off от копчето пускане/спиране се сменя на bluetooth и вграденият плейър но и в двата режима телефонът ми не го намира (нямам друг телефон с който да пробвам за да знам поне от телефона ли е или от колонката 
телефонът е  с Leedroid 6.0  и HTC Sense 7.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 Long press the “Stop/Play” button in any mode and
the speaker will enter the Bluetooth mode. Long
pressing the “Stop/Play” button again will return to
the normal MP3 player mode (If the microSD card
is inserted, the order of the mode switching is
Bluetooth mode memory card mode line-in
mode

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

https://www.youtube.com/watch?v=ra8xGEamrwE&feature=youtu.be

Както виждате е в режим bluetooth автоматично след включване 
Дали има опция за hard reset самата колонка четох че някои колонки "свикват" да се свързват с един и същи телефон и после търсят него и трябва да направиш hard reset за да се намерят от нов телефон

Редактирано от Venci Velikov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mimko
      Купих он-лайн GTA5, как да я прехвърля на друг компютър?
    • от Марио Проданов
      Здравейте, колеги!
      На скоро родителите ми дадоха техен стар лаптоп Asus F5 закупен през 2009 година и използван до 2014г. 
      Първоначално лаптопа стартира и ми показа още от началото само черен екран. Оставих го 5мин. да вдигне температура и сам потръгна и стартира. Направих профилактика(почистване и добавяне на нова термопаста на CPU и GPU.) Почистване на плочките на  RAM паметта с Brake Cleaner, както и слотовете.  След това го преинсталирах на Windows 7 64bit и всичко си беше наред. 
      Въпреки всичко това още от самото начало лаптопа не записваше датата и часа - нито в BIOS, нито и в ОС. Знаех от къде е проблема - плоската батерия.
      Разглобих лаптопа на цяло - бавно и много внимателно. Смених старата плоска батерия с нова и върнах всичко обратно, както трябва(всички кабели свързани и няма нищо скъсано и счупено, защото не разглобявам за първи път лаптоп или декстоп машина. )
      Както споменах върнах всичко на мястото и не иска да стартира. Като го стартирам - черен екран и не показва нищо повече. 
      Всичко прегледах - RAM, HDD и т.н. Всичко работи, но продължава да дава черен екран.
      Направи ми впечатление, че чипсета на дъното на лаптопа прегрява. 
      Попитах едно момче, което също като мен се занимава с компютри от доста години. Погледнах ме го и ми спомена, че чипсета е изгорял, но аз не съм много съгласен с него. 
      Това е общо взето всичко. 
      Дайте съвет и си изкажете мнението по темата.
      Съжалявам, ако съм забравил нещо да добавя.
      Благодаря за вниманието! 🙂
    • от g2l2
      Здравейте,

имам проблем със самоволно рестартиране на нов компютър!

Конфигурацията, взета дословно от тук: https://videosmile.ru/lessons/read/gotovyie-sborki-kompyuterov-dlya-rabotyi-s-video-i-grafikoy-200419.html

(с изключение на захранването!),

е следната: 

Дънна платка GIGABYTE B450 AORUS PRO SOCKET AM4
      Процесор AMD RYZEN 7 2700X 8-CORE 3.7GHZ (4.3 GHZ TURBO), 20MB/105W/AM4/FAN
      Охладител за процесор DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 400 – 2011/1150/1366/775/AMD
      Памет KINGSTON HYPERX 2X16GB DDR4 2666MHZ KIT HEAT SINK
      Твърд диск Samsung SSD 970 EVO Plus 250 GB, NVMe M.2, V-NAND, 3400 MB/s / 2300 MB/s 
      Оптическо устройство NO
      Видеокарта PALIT Video Card GeForce RTX 2060 nVidia, Gaming Pro OC 6GB GDDR6,192bit ,DVI,HDMI,DP
      Мрежова карта onboard 10/100/1000
      Захранващ блок FSP GROUP HYPER M 700, 700W, ATX модулно
      Кутия Zalman Case ATX Z3 Plus USB3.0

- - - 

Грешката, която се изписва е следната:  The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

- - - 

Рестартирането си остава независимо от операционната система. - Уиндоус 10, Убунту.. 

Ще съм благодарна за някакво съдействие, тъй като от компютърната фирма изглежда нямат идея за какво става въпрос.

Вече 2 месеца сме в този филм..

Опитвахме с ЮПС, но безрезултатно.. 
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от Марио Проданов
      Здравейте на всички! 
      Опитах се да напиша програмата, която имам от училище, но не успях и имам грешки и не стигам до отговора от условието долу, както съм описал. 
      Може ли някой да ми помогне? Ще бъда много благодарен.  
      Коментари от типа : не можеш ли сам да я напишеш и подобни са излишни. Нямам такъв опит и все още се уча. 

Ето го условието.
      Условие: Да се напише програма, която въвежда от клавиатурата цяло число 2<=n<=25 и редица от реални числа a0,a1,a2,...an-a, след което намира и отпечатва колко пъти в масива се среща максималният му елемент.
      Примерен вход: 6                                                   Примерен изход: 3
                                      2.6 9 -5 9 19 9

• Дарение

• Добави ново...