Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Бих искал да ви попитам ако някой знае къде има карти Bicycle Standart в Бургас (Не в Онлайн Магазин) ще съм му много благодарен ако каже.Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от аm-аm
      Стрийт вю-то предлага 360-градусови панорами. Искам да извлека изображенията от една такава позиция. Четох, че с кеша на IE ставало, но при мен не стана. Правилно е настроен да съхранява всичко, ползвам го за тази цел, но с Google maps удари греда.
    • от Кемран
      Здравейте, знам че раздела е за телефони, но не открих такъв за навигации.
      Имам въпросната навигация на LG model LN510, но картите са ужасно стари, особено за градовете с новооткрити улици... За извънградско става долу горе.
      Та въпроса ми е от къде мога да дръпна нови карти или да ъпдейтна моите някак си. Има някаква SD карта вътре, но не знам дали картите са на нея или вътре в самата навигация.
      Приемам всякакви идеи

• от crashgold
      Здравейте ! Изтеглих си мапове на CS:S . Всичките са повредени или незнам как да го нарека ? Поразрових се в интернет и използвах този саит Цък ... И пак същото . Сигурен съм че съм сложил фаиловите на правилното място  ! 
    • от Mariqn236
      Здравейте на всички прейнсталирах си лаптопа преди 2 дена ъпдейтнах всички драйвъри обаче немога да си ъпгрейдна видео картите те са 2 Intel HD 3000 Amd Radeon 7400m та опитвам се да ги ъпдейтния защото в момента радеонът ми е 6490м а интела ми е само интел хд а кат цъкна да ги ъпдейтвам ми изписва че има най новия драйвър а преди прейнсталацията си беше всичко нормално благодаря предварително !  

• от sss
      Здравейте на всички,
      Намерих една програмка, с която може да вземете Steam Trading Cards, без да инсталирате играта, чиито карти искате да вземете.
      Направих Tutorial как да я ползвате.

Би било полезно на хора, които имат много игри в Steam (взети безплатно или пък не) и не се знае кога ще ги играят, но искат да им вземат картите, за да ги продадат.
      Така ще може да изкарате малко пари за предстоящия Steam Summer Sale. Очаква се да е на 10 или 11 Юни.
      Дано клипа да ви е от полза
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.