Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ще купувам телефон, за около 450 - 500 лв. гд. главно ще го използвам за писане, четене, снимки, за игране на HEARTHSTONE. За сега съм се спряла на Samsung galaxy a5, но 2рам са леко недостатъчни. Благодаря предварително. 

iziskwaniq HEARTHSTONE : 
Minimum RequirementsRecommended Specifications

Operating System

The latest (non-beta) version of Android

Processor1.5 GHz or better1.5 GHz or better

Memory1 GB RAM2 GB RAM

Storage2 GB of internal HD space
OR
1 GB of internal and 2 GB of external storage3 GB internal HD space

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажеш за P9 Lite един приятел има същият и мога да кажа, че батерията е издръжлива също така игрите не лагват http://www.emag.bg/smartfon-huawei-p9-lite-2017-dual-sim-16gb-4g-black-p9-lite-2017-black/pd/D2NW57BBM/?ref=similar-exp_center-1_11&recid=j2nrsdie-7t4tfj4tfv4-C.c17_a185.S.SIMILAR-166jsfg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Kristian Denkov написа:

Какво ще кажеш за P9 Lite един приятел има същият и мога да кажа, че батерията е издръжлива също така игрите не лагват http://www.emag.bg/smartfon-huawei-p9-lite-2017-dual-sim-16gb-4g-black-p9-lite-2017-black/pd/D2NW57BBM/?ref=similar-exp_center-1_11&recid=j2nrsdie-7t4tfj4tfv4-C.c17_a185.S.SIMILAR-166jsfg

Търся нещо по-издръжливо (смисъл gorilla glass или нещо не чупливо) + тва имам лош опит с Huwai може и да е малко анекдотично, но обикновенно си прецакват след 2рата година съвсем. Благодаря за предложението 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, dtmakm27 написа:

Ще купувам телефон, за около 450 - 500 лв. гд. главно ще го използвам за писане, четене, снимки, за игране на HEARTHSTONE. За сега съм се спряла на Samsung galaxy a5, но 2рам са леко недостатъчни. Благодаря предварително. 

iziskwaniq HEARTHSTONE : 
Minimum RequirementsRecommended Specifications

Operating System

The latest (non-beta) version of Android

Processor1.5 GHz or better1.5 GHz or better

Memory1 GB RAM2 GB RAM

Storage2 GB of internal HD space
OR
1 GB of internal and 2 GB of external storage3 GB internal HD space

Huawei P9 е по добрия и по стабилното решение от Samsung A5 и ще ви кажа защо, занимавам се с телефони от доста години насам главно с проучване н обработка.Софтуера на Huawei в пъти по читав от на Samsung A5 Особено с новата им актуализация на marshmallow 6.1 и Huawei e  с marshmallow 6.1 но е по стабилен а при А5 При първата актулизация става изключително не стабилен почва да се бъгва и се усеща че 2-та гб РАМ всъщност никак не помагат много по бавен и бавно зарежда от Huawei след време започват да отказват повечето приложения от многото натоварване на процесора! работил съм и с двата модела телефони бях изключително впечатленот Huawei p9 Titanium Grey който си е  с горила глас и по всички качества е по добрия от А5 и е по скъп с около 330 левето и линк

http://www.emag.bg/smartfon-huawei-p9-dual-sim-32gb-4g-titanium-grey-p9-ds-grey/pd/DP3ZC3BBM/

също така да спомена че Samsung А5 серията 2016 са много калпави! ако след време имате проблем с него което е 100% и решите да си го поправите на сама глава, ще срещнете куп здравословни проблеми и  задроднения дори и в реседванетона софтуера!
Моя съвет е да помислите преди покупката на този модел телефон! а със  P9 Titanium Greg няма да съжалявате вярно е по скъпичак но е по доброто решение също се отнася и за Samsung Galaxy S6  до момента са най добрите в това число влиза и модела на Huawei P9 S7 S7 Edge na Samsung,виждам че бюджета не отговаря на тези модели телефони но дори и на лизинг да си закупите един от тези модели който изброих няма да съжалявате ако държите на качество и стабилност!

Редактирано от PopoFF (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,аз съм със HUAWE NOVA,и мога да кажа ,че съм много доволен сега със,новия му ъпдейт  Android 7.0 Nougat,направо кърти,а мисля,че си заслужава парите,като цена и качество и не само няма да съжеляваш .......

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не погледнеш и http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_592201.html?wid=3 като опция.Аз съм със  Samsung Galaxy S6 и не ти го препоръчвам заради слабата батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.