Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте!

Както споменах в заглавието на темата лаптопа е Acer E 15 Е5-527G-723М. Със Windows 10 е, закупен преди 8-9 месеца чисто нов. Антивирусната му програма е Windows Defender, която имам чувството, че не ми върши никаква работа (не разбирам много от компютри). Показва ми само, че в лаптопа има проблем - забива, крашва, излизат ми някакви реклами в браузъра, затваря и отваря сам браузъра, отваря си нови страници като Ютуб и Фейсбук. Програмата сканира лаптопа, но не чисти никакви вредни неща. Също и сам се рестартира с надписа, че лаптопа има проблем. 

Бих искал да ми дадете съвет как да го изчистя или да сваля нова антивирусна (коя да е тя, как да я поставя така че да не си пречат двете антивирусни и като цяло как да процедирам), защото е преинсталиран преди някъде 3 месеца и ми е неудобно да го върша това изпълнение толкова често поради големия брой на информация в него.

Благодаря Ви много!

Редактирано от SounderJDM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало си изтеглете   АdwCleaner малко по долу в страницата ще видите видео как става почистването за по лесно. Стъпка 2 Run>type, (temp) и триете всичко след това отивате отново Run въведете %temp% и отново триете всичко, изтеглете си антивирусна ESET NOD32 Antivirus 4.0.435 и я обновете с един от лицензираните безплатни ключове от [https://t2bot.ru/en/esetkeys/]Тук[/url] и я пуснете да сканира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.